İYİ PARTİ KONGREYE GİDİYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

İYİ PARTİ KONGREYE GİDİYOR!

Bu haber 27 Kasım 2022 - 0:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu’nun 30 Eylül 2022 tarihli toplantısında aldığı karar neticesinde ülke genelinde start alan kongre süreçleri kapsamında İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nın 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 29 Kasım 2022 Salı günü saat 14.00’te Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongrede mevcut Başkan Fatih Karabatı, yeniden aday olduğunu duyurmuştu. Karabatı dışında ilçe başkanlığı için şu ana kadar adaylığını açıklayan olmadı.

İYİ Parti Genel Merkezi’nce ilçe kongreleri için 10 Ekim 2022 tarihi itibariyle üye listeleri ilçe başkanlıklarında askıya çıkarılmıştı. İYİ Parti Karacabey İlçe Delege seçimleri de 29 Ekim 2022 tarihinde parti binasında yapıldı. 1100 üyesi bulunan İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, seçimler sonrası 400 delegeyi belirledi. Mevcut ilçe yönetiminden 27 üyenin de doğal delege kabul edildiği İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nda toplamda 427 delege 29 Kasım’daki kongrede oy kullanacak ve yeni dönem ilçe başkanı ile yönetimi seçecek.

2020 yılının Şubat ayında delegelerinin desteğiyle tek aday olarak girdiği seçim sonrası İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na getirilen Fatih Karabatı, 29 Kasım’da yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu daha önce açıklamıştı. Karabatı dışında ise İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na şuana kadar aday çıkmadı. Kongreye 1 gün kala İYİ Parti İlçe Teşkilatı seçimlerinin tek adaylı yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni dönem için ilçe başkanlığına devam etmek istediğini belirterek resmi adaylığını 8 Kasım’da duyuran Fatih Karabatı, İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nın daha da güçleneceğini vurgulayarak, “Hedefimiz ülke genelinde ve Karacabey’de partimizi birinci yaparak iktidar olmaktır. Halkımızın da desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyoruz. Çünkü millet bizi çağırıyor” dedi.

casino siteleri - slot siteleri