HUZUR VE GÜVENLİK İÇİN YIKIMA DEVAM! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

HUZUR VE GÜVENLİK İÇİN YIKIMA DEVAM!

Karacabey Belediyesi’nin son yaptığı yıkımla birlikte ilçede ortadan kaldırılan metruk bina sayısı 95 oldu.

Bu haber 05 Ekim 2022 - 12:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi’nin metruk binalara yönelik kararlı mücadelesi sürüyor. Karacabey Belediyesi, uzun zamandır ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde tehlike arz eden metruk binaları titizlikle yıkmaya devam ederken, son yaptığı yıkımla birlikte ilçede ortadan kaldırılan metruk bina sayısı 95 oldu.

Karacabey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yıkımı gerçekleştirilen metruk binalara, önceki gün Saadet Mahallesinde bir yenisi daha eklendi. Belediyeye bağlı ekipler, Saadet Mahallesinde bulunan ve risk taşıyan metruk binayı yıkarak hem kötü amaçlı kullanımların önüne geçti hem de bölgeyi otopark alanı olarak kullanılabilir hale getirdi.

ÖZKAN’DAN KARARLILIK VURGUSU

Belediye Başkan Ali Özkan, kent genelindeki metruk binaların yıkımını kararlı bir şekilde sürdüreceklerini yinelerken, bu çalışmaları çok önemsediklerini kaydetti. Başkan Özkan, “Karacabey’in huzur ve güvenliği için kentimizin her noktasında metruk binalarla mücadelemizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

casino siteleri - slot siteleri