‘KENTE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘KENTE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Bu haber 26 Eylül 2022 - 10:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz günlerde yeni görevine başlayan DSİ Bölge Müdürü Murat Şayan’ı ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletmişti. Bunun ardından DSİ Bölge Müdürü Murat Şayan da önceki gün, Belediye Başkanı Ali Özkan’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen görüşmede, Karacabey Belediyesi ve Devlet Su İşleri iş birliğinde kentte yürütülen çalışmalar ve ileriye dönük projeler konuşuldu.

DAHA İYİ BİR KARACABEY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMA VURGUSU

Görüşmede, her yönüyle daha iyi ve yaşanabilir bir Karacabey hedefiyle gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerine vurgu yapan Başkan Ali Özkan, bu noktada kurumlar arası iş birliğinin önemine değindi. Özkan, DSİ ile birlikte kentte önemli çalışmalara imza attıklarını kaydederken, bu noktada her zaman iletişim halinde olmaya ve kente değer katmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

casino siteleri - slot siteleri