‘TÜRKİYE İHRACATTA ÖNEMLİ ADIMLAR ATIYOR’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘TÜRKİYE İHRACATTA ÖNEMLİ ADIMLAR ATIYOR’

Bu haber 04 Ağustos 2022 - 14:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi, Kuzey Makedonya Dostluk Grubu Başkanı Ahmet Kılıç, Nilüfer’de bir dizi temas ve ziyarette bulundu.

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Eşref Kurem, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi  Erol Oruç, AK Parti Nilüfer İlçe Kadın Kolları Başkanı Anzelha Nazlı Tan ve çok sayıda ilçe yöneticilerinin de iştirak ettiği programda Milletvekili Ahmet Kılıç, Ataevler Spor Kulübü, Alevi Kültür Derneği Bursa Şubesi ve Ataevler Mahalle esnafı ziyaret ederken, daha sonra ise Nilüfer İlçe Teşkilat toplantısına katıldı.

Nilüfer temasları kapsamında Ataevler Spor Kulübü’nü ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, burada Nilüferli sporsever gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Genç sporcuların ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek not alan Vekil Kılıç, “Hamdolsun ki Türkiye’nin dört bir yanında spor alanında 20 yıldır Cumhurbaşkanımızın güçlü vizyonuyla çok büyük spor yatırımlarını hayata geçirdik. Bursa’mızda da tüm sportif branşlarda gençlerimizin gelişimine katkı sağlayacak pek çok spor tesisi hayata geçirdik. Açmış olduğumuz gençlik merkezleri genç kardeşlerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. İcraatlarımızla her zaman gençlerimizin yanındayız. Bayrağımızı dalgalandıracak yeni sporcuların Bursa’da yetişmesi için hiçbir engel yok. Her biriniz bayrağımızı dalgalandıracak yeteneğe sahipsiniz. Geleceğimiz olan çocuklarımız siz hiç telaşa kapılmayın oynanan algı oyunları ülkemizin gelişmesine engel olamaz. Gençlerimizin, çocuklarımızın yeri okul ve spor kulüplerimizdir. Türkiye’yi hedeflerine siz gençler ulaştıracaksınız” dedi.

“ZOR SÜREÇTE ÖNEMLİ REFORMLARA HAYATA GEÇİRDİK”

Nilüfer İlçe Teşkilat toplantısına da katılan ve değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Ahmet Kılıç, “Dünyanın sıcak bir gündemi var, doğalgaz fiyatlarının 10 kat petrol fiyatlarının ise 7 kat arttığı bir döneme girdik. Bu artışlara rağmen Türkiye olarak hanelerde kullanılan gaz ve elektriği vatandaşımızın lehine olsun diye ciddi bir şekilde sübvanse ettik. Devlet olarak faturalardaki maliyetleri üçte ikisini, elektrikte ise yarısını üstlendik. Öte yandan ihracatımızın ithalatı karşılama oranı yüzde 78, bu iyi bir rakam. Enerji maliyetimiz ithalatın yüzde 20’sine tekabül ediyor. Enerjiyi çıkarırsak bu rakam yüzde 98’e çıkıyor. Zor bir süreçte önemli reformları hayata geçirdik ve önemli işlere imza attık. Süreç güzel bir şekilde ilerliyor. Türkiye hem içerde hem de dışarıdaki tüm düşmanlarına rağmen yoluna emin adımlarla devam ediyor” ifadelerini kullandı.

casino siteleri