BU ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BU ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Bu haber 13 Haziran 2021 - 18:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, muhalefet cephesinde erken seçim beklentilerinin giderek arttığı bu dönemde, yeniden sahaya indi. Önceki gün Gürsu’da ilçe yöneticileriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretleri sosyal medyada paylaşarak duyuran Bozbey, cuma namazı sonrası Ulucami çevresi ve Kapalıçarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ve il yönetim kurulu üyeleri ile Osmangazi İlçe Başkanı Metin Yılmaz, belediye meclisi üyeleri ve İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Okumuş’un da eşlik ettiği Mustafa Bozbey, esnafla buluşmasında dert dinledi. Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar başta olmak üzere, CHP’nin her kademede aylardır dile getirdiği ekonomik sorunları ilk ağızdan dinleyen Bozbey, adeta ayakta kalma savaşı veren işçi, emekli, köylü üretici, genç-yaşlı her kesimin gelecek kaygısı içerisinde olduğunu da gözlemledi.

Aşıklar kahvesinde bağlama çalan aşıkları da dinleyen Mustafa Bozbey, “Sıkıntıları dinliyoruz. Sorunlar çok büyük ama tüm bunlara rağmen hemşerilerimizin yüzünde gördüğümüz umut ışığı ve yaşam enerjisi, bize de adeta enerji aşılıyor. Bu zor günleri hep birlikte aşacağımıza olan inancımız tam” dedi.