KTSO’dan 863 aileye Ramazan yardımı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO’dan 863 aileye Ramazan yardımı!

Bu haber 04 Mayıs 2021 - 22:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Ramazan yardımları bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle her yıl yapılan Ramazan erzak yardımları, bu yıl da muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Konuyla ilgili KTSO’dan yapılan açıklamada, “Oda’mız imkânları dâhilinde ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB) desteği ile her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi 863 aileye erzak yardımında bulunulmuştur. 80 bin TL tutarındaki erzak yardımı Oda’mız Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmıştır” denildi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü de, “Yardım paketlerinin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşması için azami özen gösteriyoruz. Dağıtımları Meclis Üyelerimiz bizzat kendileri gerçekleştiriyor. Gıda paketlerinin teminini sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetimine ve dağıtımda emeği geçen Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm üyelerimizin ve ilçe halkımızın bereketli, hayırlı ve sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.