AK Kadınlar otizmli çocukları mutlu etti « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Kadınlar otizmli çocukları mutlu etti

Bu haber 10 Nisan 2021 - 20:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü nedeniyle, BTSO Baha Cemal Zağra Otizmli Çocuklar Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti.

AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla öğrencileri ziyaretinde, “Çocuklarımız bizlerin en değerli varlığı. Otizmli çocuklarımızın hayatlarını kolaylaştırmak hepimizin görevi. Otizmli çocuklarımızın ayrıştırılmaya değil, bütünleştirilmeye ihtiyacı var. Bizler AK Parti İl ve İlçe Kadın Kolları olarak ilimizde ve ilçelerde yaşayan otizmli çocuklarımızla düzenli aralıklarla zaman geçiriyor, onlara hediyelerle mutlu etmek istiyoruz. Onların mutlu olması, bizleri de mutlu etti” dedi.

PASTA MUTLULUĞU

Ziyaretin ardından Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, otizmli gençleri evinde ziyaret etti. AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, otizmli genç Ömer Faruk ile pasta kesti. Ömer Faruk pasta heyecanını annesiyle,  AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve ziyarete gelenlerle paylaştı.