Sevgi Evleri’nde kalan çocuklara sürpriz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Sevgi Evleri’nde kalan çocuklara sürpriz

Bu haber 06 Nisan 2021 - 14:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kütüphane Haftası dolayısıyla Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ziyaret eden AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çocuklara hazırladıkları kitap setlerini hediye etti.

İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, hazırladıkları çeşitli hediyelerle geldikleri Sevgi Evleri’nde, çocuklarla bir araya gelerek hediyelerini verdiler.

Çocuklarla vakit geçiren İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, “AK Parti hükümetinin gerçekleştirdiği ‘Sevgi Evleri’ projesi sayesinde çocuklarımızın gözlerindeki huzurlu ve sevgi dolu ifadeyi görmek bizleri mutlu etti. Düzenli olarak Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızla bir araya gelmeye önem veriyoruz. Onların sağlıklı gelişimleri, eğitimlerini tamamlamaları ve toplumdaki yerlerini bulmaları, gereken ilgiyi, sevgiyi görmeleri gerekiyor. Bizler de elimizden geldiğince çocuklarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bizler için önemli olan çocuklarımızın yüzündeki gülümseme. Çocuklarımızın kitap okumalarını sürekli destekliyoruz ve önemsiyoruz” dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Yöneticileri, Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar için kitaplardan oluşan hediye paketleri ile çocukları mutlu ettiler.