İYİ Gençlik’te başkan değişikliği « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

İYİ Gençlik’te başkan değişikliği

Bu haber 02 Nisan 2021 - 11:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer, görevini Atakan Çetin’e devretti.

İYİ Parti’nin tüzüğü gereği yaş sınırına takılan mevcut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer, görevini genel merkezin atadığı Atakan Çetin’e devretti. Devir teslimi İYİ Parti Bursa İl Başkanlığında gerçekleştirildi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Karabatı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, partilerinin tüzüğünde Gençlik Kolları Başkanlığında yaş sınırı bulunduğunu açıkladı. Karabatı, “Bugüne kadar her çalışmada yanımızda olan, özverili çalışmalarıyla İYİ Parti ailesine güç katan Gençlik Kolları Başkanımız Caner Karamer yaş sınırına takılmıştır. Kendisine bu güne kadar yaptığı hizmetler nedeniyle çok teşekkür ederim. İYİ Parti’ye hizmetlerine devam edecektir. Genel Merkezimiz tarafından Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Atakan Çetin’e görevinde başarılar dilerim” dedi.

GÖREV YAŞ HADDİ İLE TAMAMLANDI

İYİ Parti için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Caner Karamer de, “2020 yılından bu güne yürütmüş olduğum Gençlik Kolları Başkanlı görevim yaş haddini doldurmam nedeniyle son bulmuştur. Bu güne kadar bana yardımlarını esirgemeyen başta Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Bursa İYİ Parti İl Başkanım Selçuk Türkoğlu ve yönetimine, Karacabey İYİ Parti İlçe Başkanım Fatih Karabatı ve yönetimine, İl Gençlik Kolları Başkanımıza, gençlik kollarında çalışan genç kardeşlerimize ve saygıdeğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Yeni Başkanımız Atakan Çetin’e de görevinde başarılar dilerim” şeklinde konuştu.