KIRSALDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KIRSALDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Bu haber 21 Kasım 2022 - 12:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, merkez ve kırsaldaki devam eden altyapı ile üstyapı çalışmalarını yerinde incelemeye devam ediyor.

Özkan, merkezde altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda başlayan asfalt ve parke taşı çalışmalarının yanı sıra kırsal mahallelerde de devam eden parke taşı ve yol çalışmalarını yerinde denetliyor.

Özkan’ın Ovaesemen Mahallesindeki parke taş çalışmalarını incelediği ziyarette; Muhtar Levent Çınar ile Beylik Muhtarı Ersin Ayyıldız ile Ortasarıbey Muhtarı Mustafa Ayda kendisine eşlik etti.

GELEN TALEPLERİ DİNLEDİ

Başkan Özkan, parke taşı çalışmalarını inceledikten sonra muhtarlar ve vatandaşlarla da çalışmalar hakkında sohbet ederken, gelen talepleri de not etti.

Öte yandan, Beylik Mahallesinde de parke taşı çalışmaları devam ederken, Ortasarıbey’de ise halı saha çalışmasının sürdüğü belirtildi.

casino siteleri - slot siteleri