BELEDİYENİN ARAÇ FİLOSU GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BELEDİYENİN ARAÇ FİLOSU GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Bu haber 15 Kasım 2022 - 20:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi, araç filosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Son olarak belediye filosuna dahil edilen ve İmar Şehircilik Müdürlüğünde hizmet sağlayacak araba teslim alındı.

“İlçemize güçlü bir hizmet için ulaşım araçları önemli bir etken” diyen Başkan Özkan, Karacabey’in yüzölçümü en geniş ilçelerden biri olduğunu ve ulaşım araçlarının bu noktada kent geneline hizmet götürmek için gerekliliğini her fırsatta dile getiriyordu.

Göreve geldikleri günden itibaren araç filosunu titizlikle elden geçirdiklerini kaydeden Özkan, “İhtiyaç dâhilinde olan araçları hızlıca filomuza dâhil ettik. Ancak bunları yaparken, üzerinde çalışıp en az maliyetle adımlarımızı attık” dedi.

DAHA AZ MALİYETLE PRATİK ÇÖZÜM

Başkan Özkan, kiralama yerine yapılan satın almalar ve yatırım teşvikleri ile belediyeye daha az maliyetle bu araçların alındığını belirterek, bu sayede belediyeye daha pratik ve ekonomik çözüm sağladıklarını da yineledi.

Özkan, “Birçok belediyenin aksine, biz kiralama yoluyla değil satın alarak bunu yapıyoruz. Satın aldığımız araçlar ile 3 yılda bu araçların kendini amorti etmesini sağlamış oluyoruz” dedi.

YENİ ARAÇLAR YOLDA

Başkan Özkan, son olarak filoya dahil edilen arabayı bizzat kullanıp şehir turu yaptı. Özkan, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne alınan aracın ardından yıl sonuna kadar Temizlik İşleri Müdürlüğünün ihtiyacı olan bir araç ile ulaşım hizmetlerinde kullanmak üzere bir diğer aracı da yıl sonuna kadar teslim alacaklarını duyurdu.

casino siteleri - slot siteleri