ATATÜRK İÇİN YARIŞTILAR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

ATATÜRK İÇİN YARIŞTILAR!

Bu haber 13 Kasım 2022 - 22:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, 10 Kasım Atatürk’ü Anma programı kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “10 Kasım Atatürk’ü Anma Hızlı Satranç Turnuvası” düzenlendi.

Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde Atatürk Spor Salonunda 320 sporcunun katılımıyla düzenlenen etkinliğe, Belediye Başkanı Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Ongun, İlçe Emniyet Müdürü Sakip Yalta, İlçe Jandarma Komutanı Jand. Kd. Yzb. Mahir Yağmur, İlçe Müftüsü Abdullah Karaca, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam, turnuvada yaptığı konuşmada; “Öğrencilerimizi tebrik eder, değerli devlet erkânına, velilerimize ve diğer tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Turnuvada dereceye giren isimler şu şekilde oluştu;

İlkokul 1. ve 2. Sınıflar Kategorisi; 1. Recep Atahan Kuru, 2. Ali Rüzgar Soyutemiz, 3. Alp Çiftçi. En Değerli Oyuncu; Beren Kaya.

İlkokul 3. ve 4. Sınıflar Kategorisi; 1. Kerem Yaman, 2. Muhammed Yusuf Söylemez, 3. Yiğit Güler. En Değerli Oyuncu; Melek Aydın.

Ortaokullar Kategorisi; 1. İlter Durgun, 2. Ömer Eymen Kangiray, 3. Ömer Berk Maden. En Değerli Oyuncu; Tuğba Rana Sağlam.

Liseler Kategorisi; 1. Çağan Ferin, 2. Doruk Ertosun, 3. Alperen Güldal. En Değerli Oyuncu; Berra Ergün.

casino siteleri - slot siteleri