ADD’DE YÖNETİM BELLİ OLDU! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

ADD’DE YÖNETİM BELLİ OLDU!

Bu haber 11 Kasım 2022 - 13:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karacabey Şubesi’nin 22 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirdiği kongre sonrası başkanlığa seçilen Haluk Aka öncülüğündeki yönetim kurulu üyeleri de belli oldu. Buna göre ADD Karacabey Şube Yönetim Kurulu; Haluk Aka, Nejdet Küçük, Mustafa Çolpan, Namık Kemal Korkmaz, Sinan Tunç, Mualla Kuzu ve Yasemin Taşpınar’dan oluştu.

Daha önce de 3 dönem bu görevi yürüten ADD Karacabey Şube Başkanı Haluk Aka, yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Aka, “Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda yeniden aday olmaya karar verdim. Ercan Yıldız başkanlığındaki eski yönetime emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Atatürkçü Düşünce Derneği tam gaz yoluna devam edecektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan, laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ışığı altında faaliyetlerimize devam edeceğiz. Derneğimizi Atatürk’ün ışığında çok daha iyi yerlere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

casino siteleri - slot siteleri