BAŞKAN ÖZKAN’DAN GÖNÜLLÜLERE TEŞEKKÜR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BAŞKAN ÖZKAN’DAN GÖNÜLLÜLERE TEŞEKKÜR

Bu haber 04 Kasım 2022 - 11:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘İnsani Yardım Vakfı (İHH) Yaza Veda Buluşmasında’ gönüllüler ve vakıf temsilcileri ile bir araya geldi.

İHH tarafından Atatürk Kültür Parkında düzenlenen buluşmaya, İHH Karacabey Temsilcisi Mustafa Sevinç, Kadın Kolları Başkanı Aysun Çolpan, İHH Bursa Şube Müdürü Mustafa İrgül ile vakıf yönetimi ve üyeleri katılım sağladı.

ÇALIŞMALAR SES GETİRİYOR

Buluşmaya katılan Başkan Ali Özkan, “Dünyanın pek çok noktasında yardım bekleyen insanlara yardım eli uzatan İHH’nin çalışmaları, yurtta ve dünyada büyük ses getiriyor. Küresel ölçekte insanlara yardım etmeyi amaç edinen gönüllüler, bu anlamda çok değerli bir çalışmaya imza atıyor. Bizler de kendilerine ve değerli üyelerine, gönüllüleri vesileyle teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

casino siteleri - slot siteleri