KADIN GİRİŞİMCİLER PAZARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KADIN GİRİŞİMCİLER PAZARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bu haber 03 Ekim 2022 - 13:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal ve ekonomik kalkınma açısından son yıllarda önemli atılımların gerçekleştiği Karacabey’de, kadın girişimcilerin sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Karacabey Belediyesi tarafından organize edilen ve girişimci kadınları desteklemek amacıyla oluşturulan ‘Kadın Girişimciler Pazarı’ Ömer Matlı Kapalı Pazaryerinde 3 gün boyunca açık kalırken, pazara ilgi yoğun oldu. Kadın üreticiler takıdan giyime, gıdadan süs ve dekoratif eşyalara pek çok alandaki ürünlerini kendilerine ayrılan stantlarda sergiledi.

ÖZKAN’DAN DESTEK ZİYARETİ

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da ‘Kadın Girişimciler Pazarı’nı ziyaret ederek, üretici kadınlarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özkan stantları tek tek dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederken hem pazar hem de çeşitli konuları değerlendirme imkanı buldu.

Özkan yaptığı açıklamada, “Girişimci kadın pazarı etkinliğimiz yoğun bir katılımla ve memnuniyetle gerçekleşti. Bizlere gelen talepler de bu pazarı daha sık yapmamız yönünde. Arkadaşlarımızla konuyu değerlendirmeye aldık. Emeğin kenti Karacabey’de, üreticilerimize desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi.

casino siteleri - slot siteleri