‘DEĞER ÜRETMEYE ODAKLANIYORUZ’ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

‘DEĞER ÜRETMEYE ODAKLANIYORUZ’

Bu haber 02 Ekim 2022 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı makamında ağırladı. Özkan ve Tanır hem ilçeler hem bölge hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Ziyarette; Kestel Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Aras da yer aldı.

DEĞER ÜRETMEYE ODAKLANIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özkan, ilçe belediyeleri olarak Bursa ve ülkemiz için değer üretmeye odaklandıklarını ifade ederek, bu noktada karşılıklı fikir alışverişine de önem verdiklerini ifade etti. Özkan, Tanır ile daha önce İmar Komisyonu Başkanı olduğu dönemde de birlikte çalıştıklarını belirtti. Tanır da, nazik ev sahipliğinden dolayı Başkan Ali Özkan’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sonunda Başkan Özkan, Başkan Tanır’a, ilçenin sembol çiçeklerinden olan Nilüfer çiçeğinin yer aldığı tablo hediye etti.

casino siteleri - slot siteleri