KARACABEY’DE SIFIR ATIK SEFERBERLİĞİ! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

KARACABEY’DE SIFIR ATIK SEFERBERLİĞİ!

Bu haber 26 Eylül 2022 - 10:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi’nin kent genelinde sıfır atık uygulamasının geliştirilmesi ve teşvik edilmesi konusunda çalışmaları hız kesmiyor. Bu anlamda Karacabey Belediyesi tarafından, 27 kırsal mahalleye zirai ambalaj atık toplama kutusu dağıtıldı. Belediyeye bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelere dağıtılan atık toplama kutuları vatandaşlarca teslim alındı.

SIFIR ATIK PROJESİNE TAM DESTEK

Karacabey Belediyesi, büyük önem verdiği sıfır atık konusunda attığı bu adımlarla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından titizlikle sürdürülen Sıfır Atık Projesine desteklerini kararlı bir şekilde sürdürüyor.

Uygulama ile yaşamın her alanında Sıfır Atık Projesinin desteklenmesi hedeflenirken, Belediye Başkanı Ali Özkan da gerçekleştirdikleri çeşitli projelerle Sıfır Atık seferberliğine tam destek verdiklerinin altını çizdi.

Bu tarz çalışmaların sürdürülebilir bir çevre ve ekonomi için çok önemli olduğuna değinen Özkan, Karacabey Belediyesi olarak, bu konuda somut adımlar atmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

casino siteleri - slot siteleri