BORSA’YA ‘BEN DEĞİL BİZ’ ANLAYIŞI GELİYOR! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

BORSA’YA ‘BEN DEĞİL BİZ’ ANLAYIŞI GELİYOR!

Bu haber 19 Eylül 2022 - 12:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Daha önce Karacabey Ticaret Borsası’nda Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı yapan ve önemli hizmetlerin hayata geçirilmesinde büyük pay sahibi olan Yahya Kurtbay, genç ekibiyle birlikte ‘mavi’ listeyle seçimlerde aday olduğunu açıkladı.

Karacabey’de 1 Ekim 2022 günü yapılacak olan Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduğunu, düzenlediği basın toplantısıyla açıklayan Yahya Kurtbay, şunları söyledi; “Değerli basın mensupları, öncelikle şahsım ve beraber yürümekten onur duyduğum arkadaşlarımla birlikte bugün sizlere 1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak Karacabey Ticaret Borsası’nın seçimlerine aday olduğumuzu kamuoyuna resmen duyurmak için toplanmış bulunmaktayız. Öncelikle ilçemizin en güzide kurumlarından biri olan Karacabey Ticaret Borsası seçimlerinin, ilçemize, Bursa’mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Kıymetli basın mensupları, açıklamama başlamadan önce gerçekleştirilecek olan seçimlere ‘mavi’ listeyle katılacağımızı duyurmak istiyorum. Heyecanımız yüksek. Bununda sebebi, yanımda yer alan genç, dinamik, dijital çağı yakından izleyen ve ticaretlerinde de bunu uygulayan arkadaşlarımla, başta üyelerimiz ve üreticilerimiz olmak üzere sadece ve sadece Karacabey’imize hizmet anlayışı ile yola çıkmamız.

Öncelikle kendimi sizlere kısaca tanıtmak istiyorum. İlçemizde uzun yıllardır yem ve un ticareti üzerine faaliyet gösteriyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Karacabey Ticaret Borsası ile ilk tanışmam 1991 yılında yapılan seçimlere katılarak meclis üyeliğine seçilmem ile başladı. Daha sonra 1993 yılından 2005 yılına kadar hizmet etmekten gurur duyduğum kurumda meclis başkanlığı ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini üstlendim. Görev yaptığım süre çerçevesinde bugün olduğu gibi o günde tek düşüncemizin Karacabey’imize hizmet etmek anlayışı olduğunun altını çizmek istiyorum.

Bilindiği üzere geçmiş yıllarda omuz omuza çalıştığım arkadaşlarım ile birlikte öncelikle 21 ofisten oluşan Karacabey Ticaret Borsası İş Merkezini hizmete kazandırdık. Hemen akabinde, üzerinde bugün Karacabey Devlet Hastanesi’nin bulunduğu 13.300 metrekarelik arsayı Borsa’mız envanterine kaydettik ve daha sonra da bu arsa bizden sonraki yöneticiler tarafından halkımız yararına Sağlık Bakanlığı’na bağışlandı.

Bugün ilçemizde halen en sağlam yapı olarak gösterilen Karacabey Ticaret Borsa’mızın hizmet binasını inşa ettik. Bu yapının içerisinde satış salonu, laboratuvar, idari birimler, çok amaçlı konferans salonu, restaurant gibi alanları başta üyelerimiz ve üreticilerimiz olmak üzere halkımızın hizmetine sunduk.

Sayın basın mensupları; 1 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerde mecliste yer alacak arkadaşlarım ile birlikte neden ve niçin aday olduğumuzu da kısaca sizlere özetlemek istiyorum. Açıklamamın başında da ifade ettiğim üzere öncelikle genç üyelerimizin fikir, düşünce ve projelerine imkan tanımak önceliğimiz olacaktır. Daha önce kurumda hizmet etmem sebebiyle bilgi ve birikimlerimi yol arkadaşlarımla paylaşmak, onlarında düşüncelerini alarak kurumun işlevliğini daha da yükseklere taşımak görevimiz olacaktır. Bunu da gerçekleştirirken kurumumuza yakışan üslup ve ahlak kurallarını önde tutarak ‘BEN DEĞİL BİZ’ yönetim anlayışına hakim olacağız.

Seçim çalışmaları süresince herhangi bir üyemize psikolojik baskı veya itibar suikastına gerek duyacak bir harekette bulunmamaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımızı demokrasi çerçevesinde yürütmeye gayret gösteriyoruz. Seçimlerde oy kullanacak 133 üyemize de aynı mesafede olduğumuzu bir kez daha tekrarlıyor ve her üyemizin görüşüne de saygı duyduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu vesileyle 1 Ekim 2022 tarihindeki seçimlerin bir kez daha hayırlı olmasını diliyor, sizlerin aracılığıyla tüm kamuoyuna saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz”

casino siteleri - slot siteleri