“AK PARTİ, TARİHİNİ HEP GENÇLERLE YAZDI” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

“AK PARTİ, TARİHİNİ HEP GENÇLERLE YAZDI”

Bu haber 15 Eylül 2022 - 14:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, “AK Parti olarak geçmişten bugüne büyük bir gençlik hikâyesi yazdık, bu hikâye yarınlarda da devam edecek. Gençler hep önceliğimiz oldu. AK Parti olarak dün de gençtik, bugün de genciz, yarın da genç olacağız” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Nilüfer’in Kızılcıklı, Kayapa ve Güngören Mahallelerinde esnafı gezerek sohbet ederken, muhtarları ziyaretinde de mahallelerinin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Hasta ziyaretlerinde bulunan ve mahalleli çocuklarla sohbet eden Milletvekili Ahmet Kılıç, son olarak AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun da iştirak ettiği Nilüfer’deki gençlik buluşmasına katıldı.

Gençlik buluşmasına gençlere hitap eden AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, “AK Parti olarak geçmişten bugüne bir gençlik hikâyesi yazdık, bu hikâye yarınlarda da devam edecek. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli bir cümlesi aslında tarihe not düştü.  Liderimiz, ‘Siyasette gençlere yer vermesini bilmek ustalığın şikârındandır’ dedi ve o gün, bu gündür. AK Parti olarak tarihimizi hep gençlerle yazdık.

2000’li yıllarda ülkenin son derece kötü günlerini akşam haberlerde gören, televizyonların haber kanallarında seyreden genç kardeşlerimiz oylarını AK Parti’ye verdi ve iktidara getirdi. Gençler hep önceliğimiz oldu. AK Parti olarak dünde gençtik, bugünde genciz inşallah yarınlarda da gençlerimizin destekleriyle daha iyi işleri yapacağız. Bu konuda en küçük bir şüphemiz yok. Sizden iletilen her şeyi dikkate alıyoruz. Eskiden başka ülkelerin liderlerinin, gençlerinin başarı hikâyelerini okurduk ama artık kendi başarı hikâyelerimizi okuyoruz” diye konuştu.

casino siteleri - slot siteleri