ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

Bu haber 05 Haziran 2022 - 18:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ile Karacabey Ticaret Borsası bünyesinde faaliyetini sürdüren Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları tarafından Adnan Menderes Kültür Parkı’nda “Alışveriş Şenliği” düzenlendi. Şenlikte kadın ve genç girişimcilerin kendi ürettikleri gıdalar ve hediyelik eşyalar satışa sunuldu.

Etkinlik öncesinde kurdele kesimi gerçekleştirildi. Alışveriş Şenliği’ne Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Karacabey Ticaret Borsası Meclis Üyesi Murat Efe, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Janset Karaca, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Oray Üsküdar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü; “Alışveriş Şenliğimiz, Kadın Girişimciler ve Genç Girişimcilerimizin yoğun çalışması ile gerçekleştirildi. Kadınlarımız ve Gençlerimiz üretime katılıyor, Karacabey’imiz gün be gün gelişiyor, büyüyor. 24 stant ile başlangıcını verdiğimiz Alışveriş Şenliğimizin Karacabey’imize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Burada yer alamayan ancak yer almak isteyen girişimcilerimizin de bir sonraki aktivitelerimizde yer almasını arzuluyor, herkese iyi satışlar diliyorum” dedi.

Açılış konuşması ve kurdele kesimi sonrası stantları ziyaret eden katılımcılar, herkese iyi satışlar dileyerek, katılımcılardan ürünleri hakkında bilgi aldı.