ALTYAPIYLA KRONİK SORUNLAR TARİH OLUYOR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ALTYAPIYLA KRONİK SORUNLAR TARİH OLUYOR

Bu haber 14 Ekim 2021 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ Karacabey Şube Müdürü Koray Şahiner ile birlikte Danışment Mahallesi’nde devam eden yağmur suyu ile kanal hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Karacabey’in merkez ve kırsal mahallelerinde süren çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Özkan, şehrin dört bir yanında süren altyapı çalışmaları tamamlandığında, Karacabey’in kronik pek çok sorununun da tarih olacağını söyledi. Özkan, merkezde olduğu gibi bu çalışmaların kırsal mahallelerde de titizlikle sürdürüldüğünün altını çizdi.

MERKEZ VE KIRSALDA SÜRÜYOR

Çalışmalar hakkında Koray Şahiner’den bilgi alan Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “Karacabey Belediyesi olarak, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUSKİ Müdürlüğü ekipleri ile istişare halinde hem merkezde hem kırsal kesimlerde sürdürdüğümüz altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Danışment Mahallemizde yağmur suyu hatları ve 6 km kanal hattı döşenirken, bu çalışmaların devamında 8 km’lik içme suyu hattı da döşenecek. Ben başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve BUSKİ Karacabey Şube Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.