MOBİL BAŞKAN VATANDAŞLARIN YANINDA « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

MOBİL BAŞKAN VATANDAŞLARIN YANINDA

Bu haber 11 Ekim 2021 - 14:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de, “Mobil Başkan” sloganı ile “Oturan değil, sorunları yerinde çözen başkan” olacağını her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan, her fırsatta vatandaşın yanında yer almaya devam ediyor. Buluşmalarda vatandaşlar, önerilerini ve taleplerini başkana bizzat iletirken, diğer yandan da çeşitli konularda istişare yapma imkanı buluyor.

VATANDAŞ MEMNUN

Başkan Özkan, son günlerde esnaflardan gelen talep üzerine çeşitli dükkânları ziyaret ederek esnafla bir araya geliyor. Zaman zaman belediye başkanı ile birlikte kahvaltı yapan esnaf da bu durumdan oldukça memnun.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Başkan Ali Özkan, “Vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Davetleri olduğunda da mutlaka icabet etmeye çalışıyoruz. Ayaküstü görüşmeler, selamlaşmalar kifayetsiz kalıyor. Vatandaşlarımızla, belediye ilgili çeşitli konularda istişarelerde bulunuyoruz. Bununla birlikte, sabah akşam demeden gerek işletmeleri gerekse de sokakları ve yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz. Karacabey’i vatandaşlarımızla birlikte yönettiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. İletişimin ve ortak aklın gücünü sık sık dile getiriyoruz. Karacabey halkının görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli. Bu anlamda, bu tür buluşmalar da son derece verimli oluyor” ifadelerini kullandı.