KTSO’DAN KIŞLIK MONT YARDIMI « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO’DAN KIŞLIK MONT YARDIMI

Bu haber 04 Ekim 2021 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) geleneksel hale gelen eğitim yardımları; bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkısı ile gerçekleştirilen eğitim yardımı kapsamında KTSO tarafından alınan kışlık montlar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ilçe merkez ve köylerdeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edildi.

KTSO yetkilileri tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Oda olarak eğitim yardımları kapsamında Karacabey merkezinde ve köylerimizde bulunan okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere 1000 adet kışlık mont alımı gerçekleştirdik. Okullardan alınan listelere göre de bu montların öğrencilerimize teslimini tamamladık. Bu vesileyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde faaliyetini sürdüren KTSO olarak öğrencilerimize destek olmaktan kıvanç duyuyor; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadeleri yer aldı.