BELEDİYESPOR KARACABEYLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BELEDİYESPOR KARACABEYLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

Bu haber 26 Ağustos 2021 - 14:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pek çok alanda olduğu gibi sportif faaliyetlerde de önemli başarılar yakalayan Karacabey, bu alandaki başarılı grafiğini sürdürmeyi hedefliyor.

TECO Karacabey Belediyespor Kulübü yöneticileri gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Bursa Valisi Yakup Canbolat ile Gençlik Spor İl Müdürü Salih Başparmak’ı makamında ziyaret etti.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ında yer aldığı ziyaretlerde, TECO Karacabey Belediyespor Başkanı Sarp Yalçınkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Ülker, Davut Zirek ve Osman Sol ile birlikte, ilk olarak Bursa Valisi Yakup Canbolat makamında ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyarette, TECO Karacabey Belediyespor Başkanı Sarp Yalçınkaya, kulüp olarak sezona hazır olduklarını ve bu yılda iddialı bir futbol sergileyerek şampiyonluk için mücadele edeceklerini belirterek, çalışmalar hakkında Canbolat’a bilgi verdi.

SPORLA ANILAN ŞEHİR KARACABEY

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, ilçede spor alanında gerçekleşen yatırımları ve faaliyetleri dile getirdi. Başkan Özkan, Karacabey’in artık spor ile anılan bir şehir olduğuna vurgu yaparak, futbol ve voleybolda ulusal başarılara imza atıldığını ve diğer branşlarda da önemli başarılar beklediklerini söyledi.

Vali Canbolat da, TECO Karacabey Belediyespor’u ilgiyle takip ettiklerini belirterek, çalışmalarında yönetime başarılar diledi. Canbolat’ın ardından Vali Yardımcıları Mustafa Özsoy ile Yusuf Gökhan Yolcu da ziyaret edildi.

FAALİYETLER KONUŞULDU

Valiliğin ardından Karacabeyli heyetin bir sonraki durağı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Başparmak oldu. Gerçekleşen ziyarette, takımın çalışmaları hakkında bilgi verilirken, yine burada da Karacabey’de gerçekleşen spor faaliyetleri üzerine görüşüldü.

Öte yandan ziyaretlerde, Vali Yakup Canbolat ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Başparmak’a, TECO Karacabey Belediyespor forması hediye edildi.