ÖZKAN’DAN ŞENSES’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

ÖZKAN’DAN ŞENSES’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Bu haber 03 Ağustos 2021 - 14:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve dünya markalarından biri olan Nestle’nin Karacabey Fabrikası Müdürlüğüne atanan Aslı Şenses’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Görüşmede Şenses’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Özkan, ilçe hakkında detaylı bilgiler de verirken, Nestle gibi büyük bir fabrikanın ilçede hem istihdama hem de üretime sağladığı katkıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ÖNEMLİ BİR DEĞER

Özkan yaptığı açıklamada, “Nestle’nin bölgemizdeki yatırımları artarak devam ediyor. Hem Karacabey’imiz hem bölgemiz hem de ülkemiz açısından önemli bir değere ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ve ilçemize fayda sağlayacak her türlü çalışmaya, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada belediyemizce destek olmaya hazırız” dedi.

ELİMİZDEN GELEN KATKIYI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Nestle’nin Karacabey Fabrikası Müdürlüğüne atanan Aslı Şenses ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, böylesine değerli bir görevi üstlendiği için heyecanlı olduğunu söyledi. Şenses, Karacabey’e ve ülkemize katkı sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Öte yandan, Karacabey’in marka değerlerinden biri olan ve hem istihdam hem de üretim anlamında ülkemiz için de önemli bir katma değer üreten Nestle Fabrikası, Karacabey’de 1990 yılından beri üretimlerini sürdürüyor.