TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU BURSA FİLMİ « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU BURSA FİLMİ

Bu haber 28 Temmuz 2021 - 22:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin özellikle doğa ile baş başa kalmak, yürüyüş, kamp, motokros, yamaç paraşütü, off-road tutkunlarını hedef aldığı yeni tanıtım filmi büyük beğeni topladı.

#KendiniKeşfet, #YaşaMustafakemalpaşa ve #CometoMustafakemalpaşa hastaglari yoğun ilgi nedeniyle uzun süre Türkiye gündeminde ilk sırada yer aldı.

“Bir şehirde Türkiye’nin tüm güzellikleri” sloganı ile Mustafakemalpaşa’nın doğal ve tarihi değerlerini tanıtmak için çalışma başlatan Başkan Mehmet Kanar’ın hedefinde bu kez ilçenin tarımsal ürünleri ve yöresel lezzetleri yerine özellikle pandemi sonrası bir sırt çantası ile kendisini doğaya teslim eden plaza çalışanları ve gençler vardı.

HEM ÇOK YAKINIZ, HEM DE ÇOK GÜZELİZ

Doğa tutkunlarının bir solukta kendilerini Mustafakemalpaşa’nın eşsiz güzelliklerine teslim edeceğini açıklayan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Gerçekten de Mustafakemalpaşa’mız ayrıcalıklı güzelliklere ve değerlere sahip. Başta Bursa’mız olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Balıkesir, Manisa ve İzmir gibi büyükşehirlere hem çok yakınız hem de çok güzeliz. Bekleriz” şeklinde konuştu.