Bursa’mız için gece gündüz çalışacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Bursa’mız için gece gündüz çalışacağız

Bu haber 15 Nisan 2021 - 14:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, AK Parti 7. Olağan Kongresi sonrası AK Parti Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcılarına bir ziyaret gerçekleştirerek, yeni dönemin, ülkemiz, aziz milletimiz, AK Parti Teşkilatları açısından hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretler hakkında konuşan Milletvekili Ödünç, “AK Parti, milletimizden aldığı güçle, 19 yıldır ülkemiz için gece gündüz çalışmaktadır. Örgütlenme açısından AK Parti bugün 11 milyonu aşkın üyesiyle sadece ülkemizde değil, dünyada kendinden söz ettiren büyük bir güçtür. 2023 hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Biz her zaman aziz milletimizin hizmetindeyiz. Bizim için bu kadim milletin gelişmesini, kalkınmasını sağlamak en büyük onurdur.

AK Parti 7. Olağan Kongremiz sorası AK Parti MYK’sında kimi dava arkadaşlarımız görevine devam ederken, kimileri ise görevini başka dava arkadaşımıza devir etti. Yeni göreve gelen, görevini devam ettiren AK Parti Genel Merkez’de bulunan, Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcımız Efkan Ala, Genel Sekreterimiz Fatih Şahin, Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz, Tanıtım Medya Başkanımız Hamza Dağ, İnsan Hakları Başkanımız Dr. Leyla Şahin Usta, Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Keşir, Kadın Kolları Teşkilat Başkanımız Bursa Milletvekilimiz Emine Yavuz Gözgeç ve Gençlik Kolları Başkanımız Eyüp Kadir İnan’a bir ziyaret gerçekleştirerek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunduk” dedi.

Milletvekili Atilla Ödünç, “AK Kadrolar olarak milletimizin emrindeyiz. Aziz vatanımız, Bursa’mız için gece gündüz çalışacağız” şeklinde konuştu.