BALDER’de Musa Altın güven tazeledi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

BALDER’de Musa Altın güven tazeledi

Bu haber 14 Nisan 2021 - 15:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Balıkesirliler Derneği 3. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen seçimde BALDER Başkanı Musa Altın ile yönetimi yeniden seçilerek güven tazeledi.

Gazi Mahallesi’nde bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongre, saygı duruşu, istiklal marşı ve gündemdeki maddelerin görüşülmesiyle başladı.

Kongrede konuşan Başkan Musa Altın, “Derneğimizi kurduğumuz günden bu yana üyelerimiz ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenledik. Her hafta Perşembe günü akşamları bayanlara yönelik Kültür Konferansları düzenledik. Her hafta Cuma günü akşamları erkeklere yönelik Kültür Konferansları düzenledik. Bu konferanslarda farklı konuşmacıları sizlerle buluşturmaya çalıştık. Gençlerimize yönelik faaliyetler yapmaya çalıştık. Üyelerimize kültürel gezi programları yaptık. Üyelerimizin cenaze, düğün gibi iyi ve kötü günlerinde yanında olmaya çalıştık. Derneğimizi her platformda temsil ettik” dedi.

Konuşmanın ardından yapılan seçimde, üyelerin tamamının oyunu alan Altın, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Yapılan genel kurulun ardından yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu: Musa Altın, Yasin Keskin, Salih Sert, Muharrem Tepe, Zeki Yörük, Sultan Ceylan, Osman Yavaş, Özcan Tepe, Recep Başaran, Sevgi Şahiner, Hanife Çolak.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Nurettin Şahin, Nermin Çetin, Hatice Orhan, Yusuf Çolak, Mustafa Kaya, Himmet Başaran, Zekeriya Eren, Mustafa Tepe, İsmet Eryılmaz, Adem Gürgen, Osman Özdemir.

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri: Cemal Çetin, Şaban Yılmaz, Süleyman Aydın.

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Salih Aydın, Murat Tezcan, Hasan Çam.