İl birincileri ödüllendirildi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

İl birincileri ödüllendirildi

Bu haber 15 Nisan 2011 - 11:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Mart 2011 tarihinde yapılan ‘Geri Kazanım Sınavı’nda il ve ilçe birincisi olanlar ile dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.


Kaymakamlıkta düzenlenen törende konuşan Kaymakam Dursun Balaban, öğrencileri tek tek kutlayarak, ‘’ Sizin başarılı olmanız bizleri çok mutlu ediyor. Sizlere düşen arkadaşlarınıza da yardımcı olmaktır. Onları motive edin. Bu başarıyı nasıl yakaladığınızı onlara birer birer anlatın. Bu sayı yeter mi derseniz yetmez derim. Bu sayının daha artmasını istiyorum ama yinede bu başarıyı yakaladığınız için sizleri ve bu başarıda pay sahibi olan okul müdürlerini kutluyorum.’’ dedi.


Konuşmaların ardından geçilen törende, ‘Geri Kazanım Sınavı’nda 7. sınıflarda 500 tam puan alarak il ve ilçe birincisi olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Barış Şen, Gülşah Narhın ve 14 Eylül İlköğretim Okulu’ndan Burak Kaya ile 8. sınıflarda il ve ilçe birincisi olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Ayşenur Tanrıkulu ve Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Başak Gül Esen’e ödülleri Kaymakam Dursun Balaban tarafından verildi.


İlçe 2’ncisi ve 3’ncüsü olan öğrencilere Belediye Başkan Yardımcısı Seçkin Eken ve Milli Eğitim Müdürü Hasan Turhan tarafından ödülleri verilirken, dereceye giren diğer öğrencilere de ödülleri okul müdürleri tarafından takdim edildi.