Haydi Uludağ”a « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Haydi Uludağ”a

Bu haber 14 Şubat 2011 - 16:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.


Hava sıcaklığının gece sıfırın altında eksi 3, gündüz ise eksi 2 derece civarında olduğu Uludağ'da Oteller bölgesinde iki günden beri aralıklarla devam eden kar yağışından sonra kar kalınlığı 92 santimetre olarak ölçüldü.


Uludağ Meteoroloji görevlilerinden alınan bilgiye göre, iki günden beri aralıklarla hafif şiddette devam eden kar yağışının, bu günde özellikle akşama doğru etkili olacağı belirtildi. Şuan kapalı bir havanın hakim olduğu Uludağ'da yoğun bir sis hakim.


Görüş mesafesinin yer yer 50 metrenin altına düştüğü Uludağ'da kar yağışının bugünde devam edeceği vurgulandı. Yarın ise Uludağ'da hafta sonuna kadar açık bir hava hakim olacak.


Yetkililer, Uludağ'a çıkacak sürücüleri özellikle yoğun sis ve buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

casino siteleri - slot siteleri