23 Eylül Pazar


Sütaş’a bir ödülde enerjiden!

Sütaş’a bir ödülde enerjiden! Karacabey’in gururu Türkiye’nin Sütçüsü Sütaş A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), enerjiyi verimli kullanarak sürdürülebilir kalkınmaya katkı...
Bu Haber 10 Ekim 2017 07:30 Yayınlandı

Karacabey’in gururu Türkiye’nin Sütçüsü Sütaş A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO), enerjiyi verimli kullanarak sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayan firmaları teşvik amacıyla düzenlediği ‘Enerji Verimliliği Ödülleri Yarışması’nın kazananları arasında yer aldı.

 

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın katılımıyla düzenlediği Enerji Verimliliği Ödülleri’nde büyük işletmeler kategorisinde birinciliğe Besler Gıda ve Kimya Sanayi ve Ticaret layık görülürken, ikinci Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, üçüncü İstaç İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret de oldu.

 

 

Bu kapsamda Karacabeyli Sütaş A.Ş. de, “Organik Atıklardan Enerji Üretimi ve Sera Gazı Azaltımı” projesi ile Enfaş Enerji Faaliyetleri A.Ş. KOBİ Enerji Verimliliği Uygulama Projesi kategorisinde “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü. Düzenlenen törende Sütaş A.Ş. adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi İlhan İl, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın elinden aldı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM