“KARACABEY’İMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAĞIZ” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

“KARACABEY’İMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATACAĞIZ”

Bu haber 06 Kasım 2022 - 21:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Murad Bertan başkanlığındaki Karacabey Ticaret Borsası’na seçimlerin ardından ziyaretçi akını devam ediyor. Borsa heyeti ayrıca Sütaş A.Ş.’yi de ziyaret etti. Birlik beraberlik ve istişare vurgusunun ön plana çıktığı görüşmelerde, Karacabey adına her platformda işbirliği mesajları verildi.

Ekim ayı başında yapılan Karacabey Ticaret Borsası seçimlerinin ardından; Karacabey Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun yanı sıra; İlçe Emniyet Müdürü Sakıp Yalta, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Yağmur, Adalet Partisi Bursa İl Başkanı Bahri Palas, İl Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Adalet Partisi Türkiye Kadın Kolları Genel Başkanı Burcu Saygılıer, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yeşim Arda, Saadet Mahallesi Muhtarı Hüseyin Uzer, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan ve İlçe Teşkilatı, Karacabey Hemşehri Dernekleri Federasyonu Başkanı Osman Bektaş, dernek başkanları, yöneticileri, Karacabey Muhtarlar Derneği Başkanı ve Gönü Mahalle Muhtarı Erol Yıldırım, Yeni Mahalle Muhtarı Çetin Ayva, İYİ Parti Karacabey Belediye Meclis Üyeleri Adnan Akın, Gizem Arda, Nezihi Mestan ve Ferudun Şeker, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, CHP Karacabey İlçe Başkanı Gönül Avil ve İlçe Teşkilatı, hayırlı olsun ziyaretine gelerek, Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, yönetim kurulu ve meclis üyelerine yeni dönemde başarı dileklerinde bulundu.

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ali İhsan Aydın, Meclis Kâtip Üyesi Tuncay Karagöz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Efe, Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Şahin, Meclis Üyesi İsmail Kaya ve Genel Sekreter Özer Yarışlı’dan oluşan heyet ayrıca; Sütaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Borsa’nın geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyesi Selim Tarık Tezel’i, Tarfaş A.Ş. Yem Üretim Grup Müdürü Enver Kartal’ı, Tarımsal Ticaret Direktörü Mesut Murat’ı, Satın Alma Müdürü Uğur Yılmaz ile Celalettin Dağlıoğlu’nu da ziyaret ederek istişarelerde bulunuldu. Borsa heyeti, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verirken, tek düşüncelerinin Karacabey’in her alanda gelişmesine katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Murad Bertan, “Borsamıza ziyarete gelen milletvekillerine, ilçe protokolüne, siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizde bizlere başarılar dilediler ve kendileriyle Karacabey’imizin gücüne güç katmak için istişarelerde bulunduk. Borsamızın çalışmaları, faaliyetleri ve gelecekteki projelerinden bahsettik. Üyelerimize, memleketimize ve ülkemize hizmet etmek önceliğimizdir” dedi.

Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ise, “Ziyaretimize gelerek tebriklerini sunan herkese teşekkür ediyoruz. Yaptığımız istişareler oldukça verimli geçiyor. Bizler de yeni dönemde yoğun tempoda çalışmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

casino siteleri - slot siteleri