KESTEL’İN GELECEĞİ İÇİN KOLLARI SIVADILAR « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KESTEL’İN GELECEĞİ İÇİN KOLLARI SIVADILAR

Bu haber 10 Mayıs 2022 - 13:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçtiğimiz haftalarda oluşturulan Kestel ilçe yönetiminin ilk yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcıları Kamil Bayramiç, Osman Şahin, ilçe koordinatörleri ve Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır da katıldı. Toplantıda İlçe Başkanı Nesri Demir ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinin hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı Davut Gürkan, detaylı çalışmaların ardından oluşturulan ilçe yönetiminin Kestel’de başarılı işlere imza atacağına olan inancını dile getirdi.

Başkan Gürkan, kuruluşundan bu yana partilerine verdikleri destekle Bursa’da en önemli güç kaynaklarından olan ilçe teşkilatları ve Kestel halkına teşekkür etti.

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 20 yıldır kadrolarca Türkiye’ye kazandırılan ve ülkeye adeta çağ atlatan hizmetlerin taçlandırılacağı, her alanda daha refah bir Türkiye hedefleri önündeki tüm kapıları aralayacak olan bir seçim sürecine girdiklerini hatırlattı.

Bölgesinde ve dünya kamuoyunda söz sahibi bir ülke haline gelen Türkiye’nin geleceği için aşılacak bu önemli eşikte Kestel teşkilatları ve halkının her zamanki gibi desteklerinden güç alacaklarını belirten Gürkan, “Pandemi krizinin adından gelen ve tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik pandemi, ikili ticari ilişkilerimizin güçlü olduğu, coğrafyamızdaki iki önemli ülke arasındaki savaş, diğer yandan da bölgesindeki güvenilir ülke konumundaki ülkemizin komşuları ve İslam aleminde huzurun tesisi için attığı dünyaya örnek adımların yanı sıra ülkemizin geleceği adına her alanda çalışmalarımız sürüyor. Bizler inanıyor ve biliyoruz ki Türkiye bu dönemleri de her zamanki gibi güçlenerek atlatacaktır. Bizler de Bursa teşkilatları olarak üzerimize düşeni her zaman olduğu gibi yapacağız. Kestel’imizde ve Bursa’mızda sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan çalışmaya, ülkemizin ve Bursa’mızın geleceğine katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.