Hiç bir bebek yatağa aç girmeyecek! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Hiç bir bebek yatağa aç girmeyecek!

Bu haber 30 Mart 2021 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Hiç bir bebek yatağa aç girmesin” kampanyası için güç birliği yapan Osmangazili İYİ Gençler, muhtaç durumdaki anne babaların bebekleri için ‘harçlık seferberliği’ başlattı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in emekli maaşını bağışlayarak başlattığı, “Hiç bir bebek yatağa aç girmesin” kampanyası için anlamlı bir destek girişimi başlatan İYİ Gençlik Osmangazi, anlamlı ve örnek bir çalışma gerçekleştiriyor.

Harçlıklarını biriktirerek kampanyaya destek olma seferberliğini başlattıklarını açıklayan İYİ Parti Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Kadir Şahan, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in emekli maaşı ile başlattığı bu kampanyaya İYİ Gençlik Osmangazi olarak bizler de harçlıklarımızı biriktirerek destek olmaya karar verdik” dedi.

HARÇLIKLARINI BİRİKTİRİP BEBEKLERİ BESLEYECEKLER

Geleceğin emanetçileri olduklarına işaret eden Başkan Kadir Şahan, “Bu bilinçte olan bizler; bizim de geleceğimiz olan yarının gençlerini asla açlığa mahkum etmeyeceğiz. Hiç bir bebeğin yatağa aç girmesini, hiçbir anne babanın aç kalan yavrusu için çıkmazda olduğunu düşünmesini istemiyoruz. İYİ Gençlik olarak bizim uyuşturucuya verecek paramız olmadı, olmayacak da. Aile ekonomileri bozuk, hayat pahalı da olsa, gerekirse kendi öz ihtiyaçlarımızdan fedakarlık edeceğiz ve bebekler yatağa aç girmesin diye severek isteyerek çalışacağız” şeklinde konuştu.

İLDEN DE TAM DESTEK GELDİ

Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Aksoy da, “Osmangazili genç arkadaşlarımızın anlamlı girişimini yürekten destekliyoruz. Bu ülkenin asıl geleceği yarının gençleri olacak olan bebeklerimizdir. Tabi ki bizler de bu kampanyaya destek olan Osmangazili genç arkadaşlarımızın, bütün gücümüzle yanlarında olacağız. Ülkemizde uyuşturucu bağımlılığının, kötü örneklerle gündeme geldiği bugünlerde, genç arkadaşlarımızın başlattığı harçlık seferberliğini çok daha anlamlı ve örnek bir çalışma olarak değerlendiriyoruz” dedi.