Türk Telekom Bursa’da hizmete devam! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Türk Telekom Bursa’da hizmete devam!

Bu haber 18 Mart 2021 - 18:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa’da hizmet veren Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün kapatılarak İzmir’e taşınacağı iddialarına açıklık getirdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’dan konu hakkında bilgi alan Başkan Gürkan, bölge müdürlüğünün hizmetini Bursa’da sürdürmeye devam ettiğini belirtti.

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Bursa’da hizmet vermeye devam ettiğini bildirdi. Son günlerde Bursa kamuoyu gündemine getirilmeye çalışılan Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün kapatılarak İzmir bölge müdürlüğüne bağlanacağına dair iddialara açıklık getiren Başkan Gürkan, konu hakkında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile yaptığı görüşmenin sonucunda açıklamalarda bulundu.

Başkan Gürkan, “Genel Başkan Yardımcımız Efkan Ala ile birlikte konunun yakın takipçisi olduk. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ile yaptığımız görüşme ile bölge müdürlüğümüzün daha önce olduğu gibi Bursa’da hizmetine devam edeceğine dair teyit aldık. Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Kütahya ve Bilecik illerimize hizmet vererek, ilimizde ve hizmet verdiği bölgesinde istihdama, ekonomiye büyük oranda katkı sağlayan bölge müdürlüğümüz hizmetlerini Bursa’mızda sürdürmeye devam ediyor.

Bursa’mızın ekonomisini, istihdamını, geleceğini ilgilendiren her konu ve gelişmenin yakın takipçisi ve çözüm odağı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konunun tam anlamıyla açıklığa kavuşturulmuş olup, bölge müdürlüğümüzün hizmetlerini ilimiz merkezli olarak sürdürmeye devam ettiğini Bursa Kamuoyuna saygı ile bildiriyoruz” dedi.