AK Parti ‘Gönül Seferberliği’ne çıktı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Parti ‘Gönül Seferberliği’ne çıktı

Bu haber 15 Ekim 2020 - 16:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Gönül Seferberliği’ kapsamında sahaya inen AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, üye çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu kapsamda AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan’ın öncülüğünde, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları tam kadro, kırsal ve merkezdeki mahalleleri tek tek gezerek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlerken, bir yandan üyelik işlemlerini gerçekleştiriyor.

Ülke için elini taşın altına koyacak, milli değerlerine sahip çıkacak, büyük ve güçlü Türkiye yolunda AK Parti ailesini güçlendirecek üye çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden İlçe Başkanı Ertem İşcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı seferberlikle gönülden gönüle nice köprüler kurduklarını kaydetti.

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın talimatları doğrultusunda AK Parti üyelerinin bir yandan güncellendiğini diğer yandan da yeni üyelerin kaydedildiğini söyleyen İşcan, “AK Parti ailemizi genişletmeye halkımızın bütün kesimlerini partimizle buluşturmaya gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ve büyük bir heyecanla sürdürdüğümüz Gönül Seferberliği kapsamında kırsaldaki ve merkezdeki mahallerimizi tek tek ziyaret ediyor, bütün vatandaşlarımızı partimize davet ediyor, Cumhurbaşkanımızın selamı ile partimizi daha da ileriye taşımaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde tüm teşkilatımız sahada pandemi sürecinin tedbirlerine uyarak, maske takarak, mesafeye ve temizliğine dikkat ederek vatandaşlarımızla birer birer hemhal oluyorlar.

Biz hiçbir zaman günü kurtaran, dokunmadan, masa başında siyaset yapan, milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. AK Parti’nin asıl gücü, yılın 365 günü, günün 24 saati Hakk’ın rızasını kazanmak ve halka hizmet etmek için çalışan bir yapıya sahip bulunmasıdır. AK Parti Karacabey İlçe Başkanlığı olarak bizler 85 mahallede faal çalışmalar yürüten mahalle başkanlıkları olan bir partiyiz. Bu noktada ana kademe, kadın, gençlik yönetim kurulu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız ile tam kadro çok geniş bir teşkilat ağı ile sahadayız. Ayrıca belirli günlerde stant açarak vatandaşlarımızın istek ve önerilerini dinleyip, yardımcı olmaya çalışıyor ve aynı zamanda üye olmak isteyenlerin üyeliklerini yapıyoruz.

Bizler her zaman AK Parti Teşkilatı olarak partimize gönül vermiş Cumhurbaşkanımızın misyonuna ve vizyonuna sahip çıkan her hemşerimize ulaşmaya onlarla bir araya gelmeye özen ve gayret gösteriyoruz. Üye çalışmalarımızı özellikle sosyal medyadan takip eden hemşerilerimiz mesajları ile veya telefon ederek bizlere ulaşıyor. Ailesinde veya çevresinde partimize üyeliği bulunmayan herkesi partimize katılmaya davet ediyoruz.

‘Bu davada ben de varım’ demenin en somut şekli, partiye üye olmaktır. Ayrıca online üyelik adresimiz akuyelikbursa.com’dan da vatandaşlarımız kendi üyeliklerini gerçekleştirebilirler. Tüm çalışmalarımızda, Karacabeyli vatandaşlarımızın partimize olan teveccühlerinin artarak devam ettiğine bir kere daha şahit olmaktan, yoğun ilgilerinden ve bizleri sıcak karşılamalarından dolayı mutluluk duyuyoruz.  Hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz, her zaman partimize, Cumhurbaşkanımıza her dönemde çok büyük destek verdiler. Bu destek ve bu ilgi elbette hem sorumluluğumuzu, hem de çalışmalarımızda heyecanımızı arttırmaktadır.

Karacabeyli hemşerilerimize tekrardan partimize ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıktıkları için şükranlarımı sunuyorum. Sahada çalışmalarımızı daha hızlı yürütmeye devam edeceğiz. Ailemize katılmak isteyen, derdini, sıkıntısını, talep ve görüşlerini paylaşmak isteyen tüm hemşerilerimize ulaşmak istiyoruz. Hem parti binamızda hem de gittiğimiz mahallerimizde hemşerilerimizi dinlemek için hazırız. Teşkilatımın büyük özverisiyle üyeliği olmayan Karacabeyli gönüldaşlarımızı partimize kazandırdık. Gönül seferberliği kapsamında gece-gündüz demeden, durmadan, yorulmadan gayret gösteren kadın kollarımıza, gençlerimize, yönetim kurulu üyelerime, meclis üyelerimize, mahalle başkanlarıma teşekkür ediyorum. Üye çalışmamızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Biz hep beraber Türkiye’yiz, hep beraber Karacabey’iz ve inandığımız yolda yürümeye, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye için çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz” diye konuştu.