Karaca’dan ilk ziyaret Büyükorhan’a « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Karaca’dan ilk ziyaret Büyükorhan’a

Bu haber 18 Şubat 2020 - 14:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, görevi devraldıktan sonraki ilk ziyaretini Büyükorhan ilçesine yaptı.

CHP Büyükorhan İlçe Başkanı Mustafa Sevim’in de eşlik ettiği programda esnafı tek tek ziyaret eden, yöre halkının görüş ve taleplerini dinleyen İl Başkanı Karaca, sorunlara ilişkin detaylı bilgi aldı.

CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Osmangazi İlçe Başkanı Mete Akyolcular ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı ziyaret sırasında, yöre halkının şikayetçi olduğu konuların başında, ekonominin iyi yönetilememesinden kaynaklı sorunlar, geçim zorluğu ve işsizlik yer aldı.

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, sadece ülkenin değil, Bursa’nın da iyi yönetilemediğini vurgulayarak, ilçenin sorunlarını iyi bildiklerini, bu dertlerin çözümü için gereken ne varsa yapacaklarını dile getirdi. Karaca, Bursa ve ilçe gezilerine ara vermeden devam edeceklerini, sarayın gündeminden çok farklı olan halkın gerçek gündemini madde madde özetleyerek rapora dönüştüreceklerini kaydetti.