Hizmet az ücret çok! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Hizmet az ücret çok!

Bu haber 08 Haziran 2012 - 10:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Uludağ'a seyahatte uygulanan giriş ücretinin tarifesinde değişiklik yaparak fiyatları iki katına yükseltti. Yeni tarifeye göre; otomobil için 10 TL, minibüs için 20 TL ücret ödeniyor.


Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Has Parti İl Başkanı Ali Mollasalih, yaşanan fiyat artışını 'fahiş' olarak nitelendirdi. Ücretlerin, geçen yıla göre yüzde yüz artış gösterdiğini anlatan Mollasalih, yapılan zamların 'caydırıcı' bir etkisinin bulunduğunu ifade etti.


Açıklamasında, Uludağ'ın halkın kullanımından kaçırıldığını iddia eden Mollasalih, “”Vatandaşın piknik maliyetini artıracak olan bu ücretlerle Uludağ, yerli ve yabancı turistlerin içinde bulunduğu bir zümreye tahsis edilmiş olmuyor mu?”” diye sordu.


Sözlerini, Uludağ'daki mesire alanlarında yaşanan sorunları değerlendirerek sürdüren Mollasalih, su, çöp bidonu ve tuvalet ihtiyacının yetersizliğine dikkat çekti.


Mollasalih, vatandaşın bu sebeplerden dolayı Uludağ'dan yeterince faydalanamadığını kaydederek, yetkilileri, eksiklikleri giderip ücret politikasını yeniden gözden geçirmeye davet etti.

casino siteleri