UÜ”de kayıtlar başladı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

UÜ”de kayıtlar başladı

Bu haber 24 Ağustos 2010 - 14:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

UÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanı Şükran Yılmaz, yaptığı açıklamada, bu yıl 11 bin 239 öğrencinin UÜ'ye kayıt hakkı kazandığını, bu öğrencilerin kayıt işlemlerini dün saat 08.30'dan itibaren 'www.uludag.edu.tr' web sayfasından online olarak yapmaya başladığını belirtti.


Yeni eğitim öğretim döneminde ÖSYS sonucunda UÜ'de öğrenim görmeye hak kazananların kayıt dosyalarının adreslerine kargo ile gönderildiğini, adayların kayıt kılavuzunu dikkatle okumaları gerektiğini ifade eden Yılmaz, öğrenci adaylarının öncelikle kılavuzda belirtilen banka şubelerine harçlarını yatırmaları gerektiğini kaydetti. Yılmaz, öğrencilerin daha sonra 'www.uludag.edu.tr' adresine girerek online kayıt işlemlerini sırasıyla yapabileceklerini belirtti.


UÜ'ye kayıt yaptıracak öğrencilerin yabancı dil seviye belirleme ve hazırlık sınıfı muafiyet sınavlarına girmelerinin şart olduğunu hatırlatan Yılmaz, bu sınavların da 15 Eylül'de gerçekleştirileceğini bildirdi.


Yılmaz, ara sınıfların kayıt yenileme işlemlerinin, katkı payı yatırdıktan sonra yine internet üzerinden 1-17 Eylül tarihleri arasında yapılacağını, öğrencilerin yurt başvurularının ise 31 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

casino siteleri - slot siteleri