23 Ağustos Cuma


Ziraat Odası’ndan ayağa hizmet

Ziraat Odası’ndan ayağa hizmet   Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, çiftçilere kolaylık sağlayan hizmetlerden biri olan ‘Yerinde trafik muayene’...
Bu Haber 1 Şubat 2019 08:15 Yayınlandı

 

Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, çiftçilere kolaylık sağlayan hizmetlerden biri olan ‘Yerinde trafik muayene’ hizmetinin, 18 Şubat Pazartesi günü Sultaniye Köyü’nde başlayacağını duyurdu.

 

Uluslararası standartlarda periyodik araç muayenesi hizmeti ile Türkiye’de trafik ve araç güvenliğine önemli katkı sağlayan uzman kuruluş TÜVTURK, gezici aracıyla Karacabey köylerindeki traktörlerin zorunlu araç muayenesini yapmaya devam ediyor.

 

Gezici aracıyla Karacabey köylerinde verdiği zorunlu araç muayene hizmet sayesinde TÜVTURK, traktörlerini zorunlu trafik muayenesine götüremeyen traktör sahiplerini her yıl için yaklaşık bir muayene ücreti kadar gecikme bedeli ödemekten kurtarıyor.

 

Bu anlamda, bu hizmetin 18 Şubat Pazartesi günü ilk olarak Sultaniye Köyü’nden başlayacağını duyuran Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, traktör sahiplerini, araçlarını muayeneye götürmeleri yönünde uyardı.

 

 

Muayene Sultaniye’den başlıyor

 

TÜVTURK’ün gezici aracıyla 10 köy merkezinde, 19 köye ve 313 araca hizmet vereceği zorunlu araç muayenesinin ilki 18 Şubat Pazartesi günü Sultaniye Köyü’nde başlayacak olup, ardından sırasıyla 19 Şubat Salı günü Akhisar, 20 Şubat Çarşamba günü Taşpınar (Hürriyet ve Muratlı), 21 Şubat Perşembe günü Karakoca (Subaşı ve İnkaya), 22 Şubat Cuma günü Yenikaraağaç (İkizce ve Eskikaraağaç), 25 Şubat Pazartesi günü Seyran (Uluabat), 26 Şubat Salı günü Ekinli (Ballıkaya), 27 Şubat Çarşamba günü Bayramdere, 28 Şubat Perşembe günü Okçular (Doğla) ve 1 Mart Cuma günü Taşlık Köylerinde devam edecek.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM