27 Mart Çarsamba


Yeniköy’de TSM rüzgarı esti

Yeniköy’de TSM rüzgarı esti   Karacabey’in ülkemiz ve dünya ölçeğindeki tanıtımı adına pek çok çalışmaya imza atan Karacabey Belediyesi’nin, ilçede...
Bu Haber 6 Ağustos 2018 15:40 Yayınlandı

 

Karacabey’in ülkemiz ve dünya ölçeğindeki tanıtımı adına pek çok çalışmaya imza atan Karacabey Belediyesi’nin, ilçede geleneksel hale getirdiği Ihlamur Festivali tüm coşkusuyla sürüyor.

 

Karacabey Belediyesi, “Ihlamur Kokulu Günler” ve “Ekolojik Pazar” etkinliklerinin yer aldığı Ihlamur Festivali’nde hem çocuklar hem de yetişkinler için pek çok aktiviteye imza attı.

 

Dünyanın en büyük ıhlamur ormanlarından birini içerisinde barından Yeniköy’de, akşam saatlerinde sahneye çıkan Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, söyledikleri muhteşem eserlerle izleyenlere adeta müzik ziyafeti sundu.

 

Festivale ilgi büyük

 

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, festival kapsamında düzenlenen etkinlikleri yakından takip ederken, bu tip etkinliklerin ilçenin tanıtımı adına son derece önemli olduğunu söyledi.

 

Karacabey’in sahip olduğu yüksek potansiyeli harekete geçirecek proje ve etkinliklere tüm hızıyla devam edeceklerini kaydeden Özkan, festival kapsamında Bursa ve civar bölgelerden gelen ziyaretçileri Karacabey’de en güzel şekilde ağırladıklarını kaydetti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM