17 Temmuz Salı;


Yeniköy’de ‘Ihlamur Kokulu Günler’

Yeniköy’de ‘Ihlamur Kokulu Günler’ Dünyanın en büyük Ihlamur Ormanlarından birine ev sahipliği yapan Karacabey’de, geleneksel hale getirilen Ihlamur Festivali doyasıya...
Bu Haber 7 Ağustos 2017 15:49 Yayınlandı

Dünyanın en büyük Ihlamur Ormanlarından birine ev sahipliği yapan Karacabey’de, geleneksel hale getirilen Ihlamur Festivali doyasıya yaşandı.

 

Etkinliğin ilk akşamında sahne alan Çalgıcı Mektebi, Yeniköy’de binlerce yazlıkçıya unutulmaz bir konser verdi. Birbirinden renkli şarkılarıyla geceyi şenlendiren orkestra, Yeniköylü binlerce yazlıkçıya muhteşem bir gece yaşattı.

 

Etkinlikler kapsamında; Çalgıcı Mektebi’nin ardından Cuma Akşamı Nida Şan, Cumartesi akşamı İmera ve Pazar günü de Popstar İkizler (Kürşat ve Erdem Çömlek) sahne aldı.

 

 

Öte yandan konserlerin yanı sıra Cumartesi günüde Ihlamur Ormanlarında, Belediye Başkanı Ali Özkan’ında katılımıyla halk yürüyüşü gerçekleştirildi.

 

Gün boyu etkinlikler

 

 

Etkinlik boyunca oluşturulan stantlarda ise alışveriş şenliği, yerel ürünler, DJ Ali Toprak canlı müzik performansının yanı sıra; çocuklar için türlü eğlenceli oyun ve yarışmalar yer aldı.

 

Belediye Başkanı Ali Özkan da, Ihlamur Kokulu Günler sloganıyla düzenlenen festivale katılan tüm Karacabeylilere gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM