21 Eylül Cumartesi


Yeniköy yolunu programa aldıracağız

Yeniköy yolunu programa aldıracağız   AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Yeniköy yolunun genişletilerek güzelleştirilmesi için yoğun çaba sarf ettiğini...
Bu Haber 6 Kasım 2018 08:00 Yayınlandı

 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Yeniköy yolunun genişletilerek güzelleştirilmesi için yoğun çaba sarf ettiğini belirterek, projenin 2019 yatırım programına alınmasını beklediğini söyledi.

 

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarıyla birlikte Longoz Ormanlarını ziyaret eden ve Recep İvedik 6 film setini gezen Milletvekili Mustafa Esgin, ziyaretlerin ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.

 

 

Açıklamasına, “Türkiye’nin en önemli longoz ormanlarından Karacabey Longozu’nun tanıtımına büyük katkı sağlayacak Recep İvedik 6 film setini ve belediyemiz tarafından yapılacak yürüyüş parkuru ve Longoz Mesire Alanı çalışmaları hakkında bilgi aldık” diyerek başlayan Mustafa Esgin, Yeniköy yolu ile ilgili de açıklamada bulundu.

 

 

Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu bir toplantıda detaylı bilgi verdiğini söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, “Bursa’mızın ve ülkemizin yeni turizm bölgesi olacak Karacabey Boğazı, Longoz ve Ihlamur Ormanlarına giden 27 kilometrelik yolun 2019 yatırım programına alınması için Ankara nezdinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Alper Tunalı

 

 // Yeniköy yolunu programa aldıracağız // için 1 Yorum

  1. Adnan dedi ki:

    2014 de de önder matli yapacaktı yemezler artık


© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM