18 Şubat Pazartesi


Yeni bir şahlanış dönemine girdik

Yeni bir şahlanış dönemine girdik   AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede büyük bir...
Bu Haber 29 Haziran 2018 07:20 Yayınlandı

 

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 24 Haziran seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede büyük bir zafere imza atmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını vurgulayarak, kazananın Türk Milleti olduğunu söyledi.

 

Tüm Karacabeylilere teşekkür ederek, seçim sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulunan İşcan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 52,50 oy almalarının önemli bir başarı olduğunu belirtti.

 

Milletin bir kez daha demokrasi dersi verdiğini vurgulayan İşcan, “Halkımız yine ders verdi; ‘Yeter söz milletin’ dedi. Hızlı karar alan, etkin bir yönetim modeli ülkemize hayırlı olsun. Yeni bir şahlanış dönemine girdik. Bu şahlanıştan Karacabey’de nasibini alacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” ifadesini kullandı.

 

Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na destek veren, vermeyen tüm Karacabeylilere teşekkür eden İşcan, 24 Haziran’da Türk milletinin yine doğru bir karar verdiğini ve Milli İrade’ye sahip çıktığını ifade etti.

 

İşcan, “Milletimin 24 Haziran demokrasi zaferini bir kez daha tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yine sahip çıktı. Türkiye seçimlere yüzde 90 katılım oranıyla dünyaya demokrasi dersini verdi ve ‘Yeter, söz milletin’ dedi. Aziz milletimizin evladı, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hizmetlerine devam edecek. Her oyunu bozan, AK Parti’mize, Cumhur İttifakı’na ve Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 

24 Haziran milletin zaferi oldu. Erdem, irade ve cesaretle ülkemiz, Bursa’mız ve Karacabey’imiz şahlanacak. 24 Haziran coşkusu dünyaya umut oldu. Dünyanın dört bir köşesinde gönüllerini bizlere açanlara, demokrasi bayramımıza oylarıyla, mücadeleleriyle katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte haklı bir sevinç yaşadıklarını belirten İşcan, “Seçim kararı alındığından bu yana halkımızla adım adım beraberdik. Tüm teşkilat olarak varımızı yoğumuzu ortaya koyduk. Çalmadık kapı, girilmedik sokak ve sıkmadık el bırakmadık, tüm halkımızla kucaklaştık. Seçim sürecinde ve her zaman partimiz için canla, başla çalışan İlçe Yönetim Kuruluma, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

Yepyeni bir sıçramaya hazır ol Karacabey. Halkımıza hizmetten dönmek yok. Karacabeyli vekilimiz Sayın Mustafa Esgin ve 27. Dönem Bursa Milletvekillerimizle birlikte hem ilçemizde hem de Bursa’mızda yeni bir şahlanış ve hizmet dönemi başlamıştır. İlçemize ve Bursa’mıza hayırlı olsun. Ülkemizi daha da güçlendirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Güçlü Cumhurbaşkanı ve hükümet yükselişi sürdürecek. 24 Haziran sıradan bir zafer değil. Ülkemiz siyasi istikrarı kalıcı hale getirdi. Ekonomik istikrar daha da güçlenecek. Halkımızın ve teşkilatımızın hayır dualarıyla yeni bir dönemin daha perdesini açtık. Cumhurbaşkanlığı makamının liderliğinde daha çabuk karar alacak bir devlet sistemine geçtik. Hızlı karar alan, etkin bir yönetim modeli ülkemize hayırlı olsun. Yeni bir şahlanış dönemine girdik. Türkiye’nin aydınlık geleceğine giden yolda milletimizle birlikte yürümeyi sürdüreceğiz. Rabbim ülkemizin ve milletimizin yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM