16 Haziran Pazar


Yaşananları vicdanınıza havale ediyoruz

Yaşananları vicdanınıza havale ediyoruz   CHP Karacabey İlçe Teşkilatı, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Partiden yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere...
Bu Haber 9 Nisan 2019 10:12 Yayınlandı

 

CHP Karacabey İlçe Teşkilatı, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Partiden yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

 

“31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı kapsamında her iki partinin örgütleri son derece uyumlu bir çalışma sergilemişlerdir. Bu seçim kampanyası dönemi ne yazık ki ülkemizin tümünde olduğu gibi Karacabey’de de eşit şartlarda yapılmamıştır. Bir yanda devletin ve belediyenin tüm imkanları kullanılırken, işyeri açılışları bile siyasi nezaketten uzaklaşılarak propaganda alanına çevrilirken, kıt kaynaklarla yarışmak zorunda kaldık.

 

Bütün bu olumsuzluklara rağmen Millet İttifakı olarak 55.157 seçmenin % 34,40’ının desteğini alarak 9 belediye meclis üyeliği kazanılmıştır. Karacabeyli hemşehrilerimizin tercihine sonsuz saygı duyuyor, kazanan tüm adayları parti ayırımı yapmaksızın kutluyor, siyasi ikbal peşinde koşanları ve nafile siyaset mühendisliğiyle parlatılmaya çalışılanları Karacabeylilerin vicdanına havale ediyoruz.

 

Belediyenin icraatlarının da sıkı bir şekilde takipçisi olacağımızı buradan ilan ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği; insanı ve çevreyi öncelik olarak görüyor, bu doğrultudaki çalışmalara destek olacağımızın, bunları öteleyen ve göz ardı eden icraatlarında kararlı bir şekilde karşısında olacağımızın bilinmesini istiyoruz”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM