21 Eylül Cuma


Vergi Dairesi gidiyor inşaat başlıyor

Vergi Dairesi gidiyor inşaat başlıyor Belediye Başkanı Ali Özkan, Vergi Dairesi’nin kiralık bir binaya taşınacağını ve yerine yapılacak olan otopark inşaatının...
Bu Haber 10 Ekim 2017 08:00 Yayınlandı

Belediye Başkanı Ali Özkan, Vergi Dairesi’nin kiralık bir binaya taşınacağını ve yerine yapılacak olan otopark inşaatının kısa sürede başlanacağını söyledi.

 

Belediyenin gerçekleştirdiği yatırımlarla, ‘modern kent’ görünümüne hızla yaklaşan Karacabey’de, kent merkezindeki otopark sorununun kalıcı çözümü adına da sevindirici gelişmeler yaşanıyor.

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, 1200 m2’lik arsaya sahip mevcut Vergi Dairesi’nin yerine, 6 katlı modern bir otopark yapılması adına tüm devir ve proje onay işlemlerinin tamamlandığını belirterek, inşaata ilk kazmanın da önümüzdeki günlerde vurulacağını müjdeledi.

 

Vergi Dairesi kiralık bir binaya taşınacak

 

Karacabey’in adına yaraşır, modern bir vergi dairesinin ilçede inşa edilmesi için de Gazi Mahallesi’nde bir arsa tahsisinde bulunduklarını aktaran Başkan Özkan, 2500 m2 kapalı alana sahip bina inşaatına, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından kısa sürede başlanmasının beklendiği bilgisini verdi.

 

Vergi Dairesi’nin, yeni inşaatı tamamlanıncaya kadar hizmet vereceği kiralık bir bina belirlenme çalışmalarının da son aşamada olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni otoparkın 1200 m2 büyüklüğündeki bir arsaya oturacağını ve zemin altında 2 kat, zemin üstünde de 4 kat olmak üzere, toplamda 6 kattan oluşacağını söyledi.

 

 

Şehir merkezi nefes alacak

 

Yeni otopark ile şehir merkezinin önemli ölçüde nefes alacağını da kaydeden Ali Özkan, ilçenin bütünüyle modern kent hedefine ulaştırılması hedefiyle, yenilikçi projeleri sırasıyla devreye almaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM