23 Ağustos Cuma


Uzman yardımcılarına belge

Uzman yardımcılarına belge   Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından Karacabey ve Mustafakemalpaşa’da görevli gelir uzman yardımcılarına verilen 3 günlük...
Bu Haber 5 Kasım 2018 14:46 Yayınlandı

 

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından Karacabey ve Mustafakemalpaşa’da görevli gelir uzman yardımcılarına verilen 3 günlük eğitim sonunda katılımcılara başarı belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi.

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törene; Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş, Bursa Vergi Dairesi Grup Müdürü Nazmi Saraçoğlu, Karacabey Vergi Dairesi Müdürü Şengül Özkaya ve Mustafakemalpaşa Vergi Dairesi Müdürü Yunus Akkoyun’un yanı sıra, Bursa Vergi Dairesi yetkilileri ve eğitim alan gelir uzman yardımcıları katıldı.

 

Gelir uzman yardımcılarına, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından “Vergi Daireleri İş ve İşlemleri Uygulamaları” eğitimi verildi. Karacabey ve Mustafakemalpaşa’dan 18 gelir uzman yardımcısının yer aldığı eğitimin sonunda Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş tarafından katılımcılara belge verildi.

 

Belge töreninde konuşan Karakaş, “Türkiye ekonomisinin en önemli üslerinden biri olan Bursa’da görev yapıyoruz, kadromuz son yıllarda yapılan alımlarla oldukça gençleşti. Yaklaşık 600 civarında meslekte yeni olan personelimizden Gelir Uzman Yardımcılarının en iyi şekilde yetiştirilmesinde görev ve sorumluluğumuz bulunmaktadır.

 

 

Bu bağlamda personelin vergi dairesinde hangi işlemlerin yapıldığını bir bütün olarak tanımalarını sağlayacak, tamamıyla özgün ve pratik bir çalışma olarak Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde hazırlanıp eğitim programı haline getirilen ‘Vergi Daireleri İş ve İşlemleri Uygulama Eğitimi’ni tamamlamış bulunuyoruz. Tüm çalışanlarımızdan isteğim; önce disiplin, büyüklerimize saygı, çok çalışmak, gayretli olmak ve paylaşmaktır. Unutmayın ki sizler uzmansınız” dedi.

 

Konuşmanın sonunda gelir uzman yardımcılarına belgeleri verildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM