23 Mayıs Perşembe


TÜGVA’lı gençler namazda buluştu

TÜGVA’lı gençler namazda buluştu   Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karacabey İlçe Temsilciliği, geleneksel olarak düzenlediği “Gelmeden Kıyamet, Gel Sende Kıyam...
Bu Haber 8 Ekim 2018 16:56 Yayınlandı

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Karacabey İlçe Temsilciliği, geleneksel olarak düzenlediği “Gelmeden Kıyamet, Gel Sende Kıyam Et” sloganıyla başlatılan sabah namazı etkinliğini, ilçenin tarihi camilerinden Ulu Cami’de gerçekleştirdi.

 

TÜGVA Karacabey İlçe Temsilciliği tarafından başlatılan sabah namazı etkinlikleri devam ediyor. Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, “TÜGVA yönetim kurulu ve üyelerimizin katılımıyla Ulu Cami’de bir araya geldik. Geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik için çalışıyoruz.

 

 

Namazımızı eda ettikten sonra hep beraber sohbet ediyoruz, bizler için de güzel bir kaynaşma ortamı oluyor. Programımıza tüm genç kardeşlerimizi davet ediyoruz. Etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kılıç, “Gelmeden Kıyamet, Gel Sende Kıyam Et” sloganıyla başlatılan sabah namazı etkinliklerinin Karacabey’de farklı camilerde tekrarlandığını belirterek, tüm gençleri sabah namazında buluşmaya davet etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM