23 Ağustos Cuma


Toktaş’ın ‘Tayfur oyunu’ tuttu!

Toktaş’ın ‘Tayfur oyunu’ tuttu! MHP Karacabey İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, 20 yönetim kurulu üyesiyle birlikte MHP’den istifa etti. Kahraman’ın ardından...
Bu Haber 22 Kasım 2013 14:36 Yayınlandı

MHP Karacabey İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, 20 yönetim kurulu üyesiyle birlikte MHP’den istifa etti.

Kahraman’ın ardından bir basın açıklaması yapan MHP’nin çiçeği burnunda belediye başkanı Ergün Koç’ta, MHP’den istifa ettiğini duyurdu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, MHP Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ve MHP Bursa İl Başkanı Hasan Toktaş’ın, ilçe teşkilatına baskı yaparak belediye başkanı aday adayını kendileri belirlediği gerekçesiyle 20 yönetim kurulu üyesiyle birlikte partiden istifa etti.

 

MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, başkan yardımcıları Murathan Özçelik ve Sadi Kutku ile 18 yönetim kurulu üyesiyle birlikte parti binasında konuyla ilgili basın açıklaması düzenledi.

 

Kurban bayramı öncesinde yine MHP Bursa İl Başkanı hasan Toktaş tarafından ilçe teşkilatına baskı yapıldığı gerekçesiyle istifa ettiklerini fakat Toktaş’ın istifaları kabul etmemesi üzerine görevlerine devam ettiklerini söyleyen MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, MHP Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın da baskı yaparak belediye başkanlığı aday adayını kendilerinin belirlemesi üzerine,

 

“MHP Genel Merkezi ve Bursa İl Başkanlığı beni ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı hiçe saydığı için görevimizden istifa ediyoruz. Bu kez istifa dilekçelerimizi faks ve posta yoluyla MHP Genel Merkezi’ne gönderdik” dedi.

 

İstifa eden 21 yönetim kurulu üyesinden 8’inin aynı zamanda partiden de istifa ettiğini açıklayan Başkan Kahraman, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, ‘bölücü olmamak kaydıyla adayınız kim olursa olsun, kazanacağınıza inandığınız adaylarla yola çıkın’ demişti. Bizde bu sözden hareketle mevcut belediye başkanımız Ergün Koç’u belediye başkanlığı seçimlerinde adaylığa uygun görmüştük.

 

Kaldı ki, Koç’un adaylığı için ilk görüşmeleri MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy ve MHP Bursa İl Başkan Yardımcısı Fatih Şenöz yapmıştı. Ardından yapılan çeşitli anketlerde de Ergün Koç, hep bir adım önde çıktı.

 

Son olarak MHP Genel Merkezi tarafından telefonla ve bin 6 kişiyle yapılan ankette Ayhan Tayfur %28,3, Ergün Koç %26,9 oy almıştı. Biz bu sonuçların ardından, ilçe teşkilatının görüşlerini alarak adayı belirlemelerini isterdik. Ama dün akşam il başkanlığına çağrılarak adayın Ayhan Tayfur olacağı söylendi. Bizde, bu süreçte MHP il teşkilatının bizi görmezden geldiği gerekçesiyle istifa ettik.” şeklinde konuştu.

 

001-mh-p-istifa-21-uye-002

 

Adayları baştan beri Tayfur’du!

 

MHP İlçe Başkan Fevzi Kahraman, MHP İl Başkanı Hasan Toktaş’ın daha önceki istifaları kabul etmeyerek, adayı sandıktan belirleyeceklerini söylediğini belirterek, “Bizde kendisine sandıktan kim çıkarsa ona tamam diyecek misiniz diye sorduğumuzda ise, Toktaş bize, ‘Benim adayım Ayhan Tayfur’ diyerek cevap verdi. Zaten baştan beri adayları belliydi. Toktaş ve MHP Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, bizi oyuna getirdi. Emeklerimizi ve ilçe teşkilatımızı hiçe saydılar.” dedi.

 

Yeni yönetimi Köfteci Adnan belirler!

 

Gazetecilerin, istifaların ardından yeni yönetim hakkında sorduğu soru üzerine Kahraman, “Yeni yönetim ne zaman belirlenir bilemem ama partimizin her şeyi iyi bilen yönetim kurulu üyesi köfteci Adnan Özcan herhalde bunu düşünmüştür. Yakın zamanda yeni yönetimi oluşturur” şeklinde cevap verdi.

 

Tayfur’a destek yok!

 

MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, yine gazetecilerin Ayhan Tayfur’un adaylığını destekleyecek misiniz sorusuna ise, “Bu şekilde olmamalıydı. Bu yapılanın ardından bizden bir şey beklemesinler” cevabını verdi.

 

Başkan Koç’ta istifa etti

 

Yaşanan gelişmelerin ardından bir istifada MHP’nin çiçeği burnunda belediye başkanı Ergün Koç’tan geldi.

 

Başkan Koç, yaptığı açıklamada, “Görülen lüzum üzerine üyesi bulunduğum MHP’den istifa etmiş bulunmaktayım” diyerek, istifa dilekçesini MHP Karacabey ilçe teşkilatına gönderdiğini söyledi.// Toktaş’ın ‘Tayfur oyunu’ tuttu! // için 22 Yorum

 1. sedat dedi ki:

  hak yerini buldu,oyun bozuldu,mhp yönetimsiz kalmaz fevzi merak etmesin …

 2. sedat dedi ki:

  fevzi başkan ve 8 kişi sizde ergününüzle demokrat partiye sizede bu yakışır ….

 3. makaryos güççükyan dedi ki:

  daha öncede istifa eden ilçe başkanını..(o zaman il yönetimini ve karacabeyin gerçek Türk beylerini uyarmıştık!?)zapt edemeyeceğinizi..bu sebeple..hemen..(gerekirse:zorla)^^hal^^etmenizi tavsiye etmiştik..olan olmuş..hakan küçü!ü ya da elvan oduncuyu ilçe başkanı yapınız..ergun koçla ayhan abiyi anlaştırın..f.kahraman ve arkadaşlarınızdan da:savaş meydanında..ağırlıklarınızdan..kurtulduğunuzu düşününüz..mehpe yi daldan eğme türkeşçiler değil..kökten sürme ülkücüler..ancak yönetebilir..bi rdaha..önünüze geleni..mehepe ye başkan yapmayızız…

 4. İlker dedi ki:

  Karacabey takip ne kadarda tarafsızmışsın ya 🙂 Ayhan hoca başarılar …

 5. Mhp'li dedi ki:

  Var Olan MHP’DİR Küsmek Bize Yakışmaz .

 6. atabey dedi ki:

  makaryos rumun palıkaryasının ısmı senın kım olduğun bellı ergun koç dıyen MHP li haındır.sen kıMsınkı ılın genel merkezın işine karışıyon bır tanesı kalkıyo gazeteye TAKIP e taraf tutuyon dıyor yorumlarınıza dıkkat edınn İP numaralarından herkesın tespıtı yapılır yarın kımse kıvırmasın rum MAKARYOSU adını yazmayanları mufterı ılan eder ÜLKÜCÜ CAMIAA. hakan kuçuk sızı yovmıye ilemı tuttu .. HAKAN küçük bursa ocak başkanından karacabey ocakta yediği spayı unutmuşa benzıyorr .. sızın falaka zamanınız gelmiş MAKARYOS VE PRAVAKATORLERR AKILLI OLUN .. ÜLKÜCÜLÜĞÜ ERGUN KOÇ DENILEN ŞAİBELI ADAMI HAŞA TANRI YAPTINIZ ..ALIN TANRINIZI DEFOLUN KOCAGUN TAPININ DURUN BASIRETSIZLER ZAVALLILAR . BASINA İNSANLARA ÜLKÜDAŞLARIMIZA RUMUZLARLA SALDIRMAYIN YUREĞİN YETIYORSA İSMİNIZI YAZIN MAKARYOS VE VS LERR..

 7. MHP'li dedi ki:

  Alper tunalı bravo bu kadar yandaş olunmaz ki canım MHP’li gerçek mhplidir ne olursa olsun sonuçta Ergün koçu istemeyenler daha çok … Bence sende dp ye geç !!!

 8. cemal dedi ki:

  siz nasıl bi gazetesiniz yaaa böyle tarafsızlıkmı olur şu attığınız başlığa bakın böyle gazetecilik olmaz ayıp sizin yaptığınız

 9. ülkücü dedi ki:

  FEVZİ GİT DEMİŞSİNİZ, FEVZİ MADAM DEMİŞSİNİZ, FEVZİ HANGİ AMACA HİZMET EDİYORSUN DEMİŞSİNİZ, FEVZİ DE FEVZİ DEMİŞSİNİZ. ŞİMDİ ÖNCELİKLE OLAYIN SADECE SONUCUNA BAKTIĞINIZ İÇİN SİZLERE CEVAP VERMEK AN İTİBARİYLE SADECE BENİM ZAMANIMA ZARAR VERECEK AMA SİNİR BOZUCU BİR HAL ALMIŞ YORUMLARINIZ.
  OLAYIN GELİŞİMİNİ, ADAY ADAYLIĞI SÜRECİNDE NELER YAŞANDIĞINI FEVZİ HOCANIN BU DURUMDA HANGİ ÇİZGİDE DURDUĞUNU NE TÜR Bİ TAVIR SERGİLEDİĞİNİ BİLMEDEN AĞZINIZA GELENİ KONUŞMUŞSUNUZ. AYHAN TAYFURUN KAPISINA GİDİP “AYHAN ABİ ADAY ADAYI SEN OL” DENDİĞİNDE “FEVZİ, VEDAT BENİM HARCAYACAK PARAM, SATACAK EVİM, TARLAM YOK.” CEVABI ALINDIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ? FEVZİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ CANLA BAŞLA ÇALIŞIRKEN KÖFTECİ ADNANIN “ÇALIŞIN ÇALIŞIN BİZİM ADAYIMIZ DA KADROLARIMIZ DA BELLİ.” DİYE YÖNETİMİ HİÇE SAYARCASINA LAKAYIT TAVIR SERGİLEDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? İLÇE BAŞKANININ VE YÖNETİCİLERİN TEK İSTEĞİNİN KA’LE ALINMAK OLDUĞUNU VE KENDİLERİNE SAYGI BEKLEDİĞİNİ ANLAYABİLECEK ZEKA SEVİYESİNE SAHİP DEĞİL MİSİNİZ YOKSA? BURADA PARTİ İÇİNDE YAŞANAN FAKAT ANLATILMASI BİR HAYLİ TEHLİKELİ OLAN HER ŞEYİN ANLATILMASINI MI İSTİYORSUNUZ? “ÇOK ŞEREFLİ” AYHAN HOCANIZIN YİNE “ÇOK ÜLKÜCÜ” TOKTAŞ’INIZLA ARASINDA NE GİBİ ANLAŞMALAR OLDUĞU MU ORTAYA ÇIKARILSIN İLLA? KİMSE SOKAĞA ÇIKAMAYACAK HALE GELSİN Mİ İSTİYORSUNUZ? BAKIN GÜZEL KARDEŞLERİM BURADA BOŞ BOŞ ATIP TUTUYORSUNUZ, ÜLKÜCÜLÜK DERSİ VERİYOSUNUZ. FEVZİ BAŞKANIN NE KADAR ÜLKÜCÜ OLDUĞUNU SORACAKSANIZ 80LERDE ÇANAKKALEDE OLANLARA SORUN, BAKIRKÖYE SORUN, GÖĞSÜNDEKİ KURŞUN YARASINA SORUN. MHP’NİN ŞAHLANIŞINI DURDURDUNUZ. İKİNCİLİKLE ÖVÜNECEKSENİZ YA LİDERİNİZİ SUSTURUN “KAZANIN YETER.!” DEMESİN YA DA YOLUNDAN GİTTİĞİNİZ LİDERİNİZE ÇEKİ DÜZEN VERMEYE ÇALIŞIN TAKTİĞİNİ DEĞİŞTİRSİN. SESSİZLİK BOZULURSA VE BİR GÜN HER ŞEY ORTAYA ÇIKARSA EĞER EMİN OLUN FEVZİ BAŞKAN VE YANINDAKİLER DEĞİL BUGÜN BURADA BEL ALTI ÇALIŞANLARIN CANLARI YANACAKTIR. ERKEKLİĞİNİZDEN UTANACAĞINIZ GÜNLER YAKINDIR. YİNE 80LERDE BİZLERİN AĞZINDAN DÜŞMEYEN BİR SÖZ VAR BİLMEM SİZ “ÇOK ÜLKÜCÜLER” BİLİR MİSİNİZ??? “BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ.!”

 10. ATABEY a dedi ki:

  bak TÜRKÜCÜ KARDEŞİÖM SEN BONZAIMİ İÇTIN YOKSA ÇALALLAR SVADISINIMI SEYRETTIN NEYIN KAFASINI NYAŞIYON . 1 FEVZI NERDE NERESINDEN VUREULMUŞ? FEVZININ KURSUNLA NE İŞİ OLMUŞ KZI PEŞİNDE KOŞARKENMI OLMUŞ. 2 SENIN GIBILER NE ZAMAN ISTERSE OZAMAN GELSIN BIZ ONLARA SİZ GIBI NTURKUCULERE TÜRKÜ SOYLETIR KAFAMIZI KIRARIZ BAK SEN ADAM SAN ONCE ADINI YAZ ÜLKÜCÜ KENDINI GIZLEMEZ ANCA TÜRKÜCÜLER ZAVALLI ZÜBÜK EFENDI… SAKIN SESSIZ KALMA TEDHDITTE ETME ORTAYA ÇIAKACAK YUREKMI VAR SENDE ÖNCE ISMINI YAZ SUÇ İŞLİYORSUN KOLPACI , TEHDIT EDIYORSUN ÜLKÜCÜLER ÇOIKSIN ORTAYA PARTIDEN ATILANLARIN HANGISININ SÖZCÜSÜSSÜN ZALLI KEMAL SUNALIN ZÜBÜK EFENDİSİ SEWNI .. SEN GIBI ZIBIDILERDEN SALATAYA CACIK OLMAZ BİT..SANA NE IKINCILIK ÜÇÜNCÜLÜK ÖNEMLI OLAN ŞEREFLI KAZANMAK VEYA KAYBETMEK SAYIN HASAN TOKTAŞIN , TAYFURUN İLŞKİSİNİ ORTAYA ÇIAKARACAKMIŞSSIN ZÜBÜK ÇIKARTMAZSSAN NAMERTTSİN. SEN AVUKATLIĞINI , SOZCULUĞUNU YAPTIKLARINA BAKKK ONCE İSMINI YAZ ERKEKSEN .. AVRATLAR BILE SENDEN CESUR .. SAKIN YAZMALEN ULKUCU CUMLESINI .. BERDEŞ ZERDUŞ TÜRKÜCÜ SENI YURUGETT .. KURMALI OYUNCAK ,, PIONN SENİİİ.SAKIN GEÇ KALMA ERKEN GEL .. AMAN GEÇ KALMA ERKEN GEL.. BU ŞARKIYI SANA VE ARKANDAKI KUMANDANLARINA HEDIYE EDIYORUZ KARACABEYLI ISMINI SAKLAMAYAN CESUR ÜLKÜCÜLER OLARAK… YURU ANCA GIDERSINN.. ZAVALLI ZÜBÜK EFENDİİ…

 11. grivas edirneli dedi ki:

  hasan yalçın ..selamlar…nahalsın!?

 12. grivas edirneli dedi ki:

  ata(!)bey(!)..neden bu kadar celellendiniz..hür düşünceden..korkmayınız..braderim..biz dayak hususunda..şerbetliyiz..tasalanma..siz tehdit/dayak/palikarya/provakatör..döktürmüşünüz…..alimAllah..insaf ediniz lütfen..biz görüşümüzü yazdık..o kadar..kimin tavuğuna kışt dedik..yapma ..etme..insaf et..bizi döğme..lütfen..

 13. ülkücü dedi ki:

  evli barklı adam için kız peşinden koşuyor yazarak ne kadar KARAKTER(!) ve HAYSİYET (!) sahibi bir ülkücü olduğunu kanıtlamış bir zat-ı muhterem(!)e cevap vermek gerçekten kaliteme yakışmayacak ama sevgili ata(!)bey(!) nolur beni döv. harfleri yanyana koyabildiğin zaman benim de kim olduğumu öğrenebilirsin. yaralı aslanım saldırma hoyratça. sesini kes ve bekle. ha bi de o kadar delikanlılık söylemlerinde bulunmuşsun sen adını yaz ben seni bulurum torbacı kardeşim 🙂

 14. ATABEY dedi ki:

  SIZIN GIBI PRAVAKATÖR, MİKSERLERIN GÖRÜŞÜMÜ OLUR SIZIN GIBILERIN ANCA BİRİLERİNİN ELIN PİLLİ KUMANDASI OLUR ÇÜNKÜ SIZLERR ZAVALLI UZAKTAN KUMANDALI OYUNCAKLARSINIZ , SIZLER KUMANDASI ELINDE OLAN ONLARIN ZAVALLI BIRER OYUNCAKLARISINIZZ .. ADINI YAZAMAYAN ZAVALLILAR SIZ ASLA ÜLKÜCÜ OLAMAZSSINIZ. İSİMLERI OLANLARIN BU DAVADA FIKIRLERI OLUR SIZ KIMSINIZ ZUBUK EFENDILER. SIZ ÇOK AMERIKAN FILMI VE ÇAKALLAR VADISI IZLEMISSINIZ. ANLAŞILAN HİÇ ÜLKÜCÜ TOKADI , FALAKASI YEMEDİĞİNİZ HER HALINIZDEN BELLI . ZAMANI GELINCE ISMINIZI YAZINCA KIM KIMDEN BUYUK YOKSA BIZI YARADANMI HERKESTEN BUYUK YUCE ALLAHIM GÖSTERIRR. SEN TAVUKLARA BILE KIŞT DIYEMEZSSIN YAZDIĞIN GIBI BAK İŞİNE BU İŞLER SENI ASAR ISIMSIIZ KORKAK . BIZ INSANLARA EL KALDIRMAYIZ , EVCILOLMUŞ HAYVANLARADA , BIZ AFGINI ASANLARIN VATANIMIZA , BAYRAĞIMIZA , DIL UZATANLARIN DILINI KOPARIRIZ BUNU SAKIN UNUTMA ÜLKÜCÜ OLSAYDIN BUNLARI BILIRDIN ZÜBÜK EFENDİİİ

 15. herhangibi birisi dedi ki:

  sen gel fevzinin kurşun yarasını ben gösteririm sana konuşurken birazcık saygı gösterin inanın başınızı yastıga koydugunuzda vicdanınız sizden hesap soruyordur yukarda develer tepişirken olan çimlere oluyor onlar eziliyor emin olun ülkücü kardeşlerim

 16. ATABEY dedi ki:

  KALEMŞÖRLERLE SILAŞÖRLERI UZUNTU İÇİNDE OKUYORUZ TÜM ÜLKÜCÜ CAMIAA IYIKI FEVZI VARMIŞ YOKM KURSUN YARASI YO VURULMUŞ YOK FILLER DEVELER NE KADAR BASIT VE ZAVALLISINIZ SIZLER ÜLKÜCÜ ASLA OLAMAZSSINIZ SIZLER TÜRKUCU BILE OLAMAZSSINIZ , BU DAVAYA KIMSEYE DAVETIYE GÖNDERILI KIMSE ÇAĞRILMADI VURULDUĞUNU BILMIYORUM BELKI YASIM YETMEZ AMA BU DAVA İÇİN VURULAN ILK KIŞI FEVZI DEĞİL NE YAPALIM VURULDUYSA . AYAKLARINIMI OPELIM SIZLER GIBI DALKAVUKMU OLALIM VURULMASAYMIŞ. TORBACILIK KELIESINI BIZ BILMEYIZ BU KONUDA BILGISI OLAN SIZ TORBACILIKNE ISE DEMEKKI BU KONUDA IHTISASINIZ VAR ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN.. BEN BULMACA ÇÖZMUYORUM ISMINI YAZ BENIM GIBI GIRIVAS FELAN FILAN . DOKUZ IIK DOKTIRININI SAYAMAYAN ZÜBÜK EFENDILER SIZI BAKIN DALKAVUKLUĞUNUZA

 17. ATABEY dedi ki:

  BU ÜLKÜCÜLÜK DEĞİL GIRIVAS KARDEŞİM , BİRİLERI EGOSUNU TATMIN EDEMEYIP GITTIYSE , BİR BAŞKALARI GÖREVI ALIR DAVAMIZ VE ÜLKÜCLÜĞÜMÜZ HİÇBİR ZAMAN KESINTIYE UĞRAMAZ , UĞRATILMAZ , ÜLKÜCÜ MISYONUNU TAKIP EDER , DOKTRINLERINI .KİŞİLERI DEĞİL. BUNU UNUTMA TÜRKÜCÜLERIN BU TUR PROVAKASYON VE BEYANLARI ASLA MHP YI OCAĞIMIZI ETKILEMEZ SIZLER BAKIN DALGANIZA , KARIŞTIRIN ÇORBANIZ TASMASIN EMI GIRIVAS ,FURKAN VE ONUN GIBI DÜŞÜNENLER…YENILEN PEHLIVANLAR HEP GURESMEK ISTER AMA YENIKLERLE KIMSE GURES TUTMAZ ,MUHATAPTA OLMAZ ..

 18. grivas edirneli dedi ki:

  girivasın kardeşi…kardeşim!sizde bir karar veriniz lütfen:kanimisiniz..yanimisiniz..acem bıçağı gibi iki
  tarafınızda kesmesin!bi höyle..bi böyle olmayınız..

 19. grivas edirneli dedi ki:

  kızmadınız..deal mı?

 20. atabey dedi ki:

  biz kızların , bayanların kelamına kızmayız acem bıçağı kesmez dıkkat edınde türkün ülkücününkü çok fena keser bak .. szı onun bunun kurşun yaralarınıza bakmayın bakın yolunuzu bulmaya savunduğunuz avukatlığını yaptığınız kışılerden yövmiyenızı hak edın bıryerınıze batmasın o dedınız seyın sapıı )) zavllı kalemşörler acızz ınsanalar , dalkavuklar anca atar tuttar başkası adına kendınız olunn..kendınız .zavallılar çok korktumm bak şimdi..

 21. ülkücü dedi ki:

  Bak şimdi çok gerçek ülkücü kardeşim; “vurulduysa ne yapalım, ayaklarını mı öpelim? vurulmasaymış o zaman.” gibi iğrenç bir cümle kullanmışsın. O zaman Dursun Önkuzu’lar, Hüseyin Özmen’ler de seni hiç ilgilendirmezler netekim onlar da vurulmasalarmış o zaman ve senin onlara da yaşın yetmez ama ben bu insanların 1 damla kanları için bu mücadelenin içerisindeyim ve versinler hiç erinmeden ayaklarının altını öperim. Yaşın yetmeye geldiğinde ser şeye yetiyor, her işi senden iyi bilen yok, Fevzi hocaya gelince yaşın da yetmez oluyor. Buralar çok fazla takılmak gereken noktalar değil tabiki. Demek istediklerini cümlelere dökememişsin belli, daha fazlasını yapabilecek olsan karacabeyin tek atabey’i sanmazdın kendini.

  Sonra gelelim şu karacabeydeki gerçek ülkücü sonradan ülkücü meselesine ya da ülkücü türkücü meselesine. Hangi vasıfla kimler karar veriyor kimin ülkücü olduğuna? Ülkücülük kimin tekelinden dağıtılıyor insanlara? Kimin ne kadar ülkücü olduğuna kulaktan dolma bilgilerle mi karar veriliyor yoksa yapılan icraatlarla mı?

  Hadi diyelim ki Fevzi başkan ve ekibi Ergün Koç gibi “sizin tabirinizle” karaktersiz bir insanı destekledi ve bu yüzden “yine sizin tabirinizle” hepsi karaktersiz… Sayın vekiller bu adam partiye katılırken neden sessiz kalmışlardır, madem bu kadar karakterliler neden parti yönetimini görevden almamışlardır, madem bu kadar dik duruşlular neden ilk istifalar kabul görmemiş reddedilmiştir? Çok ülkücü partililerimiz kimi arayarak nasıl bir anket yapmıştır, aynı titizliği her ilçe için göstermekte midir? Genel başkan Sn. Devlet Bahçeli Ergün Koçla ne görüşmüştür kendisine ne söylemiştir?

  Bu soruları sormaktan sorgulamaktan çekiniyor musunuz? Karacabeyde neler oldu diye düşünmeden Fevzi hoca ve beraberindeki yönetimi suçlayıp işin içinden çıkmak, birilerini günah keçisi ilan ederek yola devam etmek daha mı kolay sizler için?

  Buradan sayın gönüldaşlara açık çağrımdır; Ayhan Tayfur’a sorulsun, “MHP’yi yönetimsiz bırakırken, Fevzi Hoca’ya teklif götürürken aklı neredeydi? Madem bu kadar gönülden istiyordu yeniden aday olmayı neden bunu mertçe söylemedi ve her fırsatta ben düşünmüyorum diyerek insanları hiç beklemediği anlarda yıktı? Neden bu kadar ülkücüyken partinin bu noktaya gelmesine göz yumdu? Niçin hiçbir alanda yarışmaya yanaşmadı? Sadece il baskanlığında Hasan Toktaş’ı desteklediği için mi Hasan Bey tarafından böyle bir desteğe layık görüldü?”

  Yine buradan açık çağrımdır Adnan Özcan’a, Ahmet Kudu’ya sorulsun; “Bu kadar Ali Cengiz oyununa ne gerek vardı? Çok ülkücüler ise partinin bu kadar karışmasında emekleri olduğu için üzülüyorlar mıdır? Yoksa yeni yönetimle kazanılması hayal edilen belediyeden rant beklemekle mi uğraşmaktadırlar?”

  Siz durmadan yorum yapanlar, siz düşünmeden, sorgulamadan yargıç kesilenler, siz gelişme evresinden çok sonuçla ilgilenenler; bunca insanı hiçe sayarak karaladığınız için, durmadan hakaret ettiğiniz için, bu insanların yaşadıklarını bilmeden sadece laf olsun diye görüş beyan ettiğiniz için geceleri rahat uyuyabiliyor musunuz?

  Karacabey mhp’nin bu hale gelmesinin sorumluları iyi araştırılmalıdır. Basiretsiz il yönetimi ve olayın bu noktaya gelmesini engelleyemeyen partili çok ülkücü büyüklerimiz kendi büyükleri tarafından uyarılmalıdırlar.

  Diyeceğim şu’dur ki; bu ardından acımasızca suçladığınız kişiler emin olun mhp sevdalısı, ülkü delisi, hayatlarını bu yola adamış isimlerdir. Hiçbiri sizden az ülkücü veya sizden daha az vatanperver kişiler değildir.

  Saygılarımla.

 22. harbi kiraz dedi ki:

  bay!ata! bay!..o grivas rumuzu ile yazan kişi esasında diyor ki:senin gibi ^^türkeşçiler ^^oldukça
  türk milliyetçiliğini..ancak senin gibi ağzı bozuk..kafadan kırık..ahlak..edep..akıl..iman..asalet
  harisi fasülye adamcıkların..ihata duvarı ile çerçeveledikleri..içinde..sadece Türklerin olmadığı..ne kadar..kültürel ve etnik manada..ne kadar Türk olmayan varsa onların..fikri patinaj bataklığının..sivri sinekleri olarak..kaomaya devam edeceksiniz diyor..bay cesur ebleh..adam aklını kullanıyor..sana akademik/ironik..yönlerden pencereler açmaya çalışıyorr..sen sadece..ağız dolusu sövüp/sayıp hakaret etmeye çalışıyorsun..lütfen bu köşeden ilan edermisiniz.esas etnik ve kültürel kökenin..ne!?büyük..büyük babanızın adı ne!?ve büyük babanızın mezarı karacabeydemi!?…hatta türkiyedemi..ybii bunları yaz..devam edelim..öyle söverek..zırvalayarak..gerçek Türklere..türkeşçilik adına hakaret edemezsiniz..misafir olduğunuzu.. Türk milletinin yanaşması olduğunuzu unutmayınız..benim kide ayıp oluyor..biliyorum..ama..dinime dehleden..en azından müslüman olmalı..akıllıya lafın tamamı söylenmez..çare yoktu..sizden bile utanarak bu cümleleri kurdum..bütün diş Türklerden özür dilerim..meramımı sizler anladınız..


© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM