17 Ocak Perşembe


Ticaret Borsası basınla el ele

Ticaret Borsası basınla el ele Karacabey Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Murad Bertan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Takip Gazetesi’ni ziyaret...
Bu Haber 10 Ocak 2018 12:38 Yayınlandı

Karacabey Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Murad Bertan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Takip Gazetesi’ni ziyaret etti. KTB Meclis Başkanı Halit Elbir ve KTB Genel Sekreteri İbrahim Temel’in de eşlik ettiği ziyarette Başkan Özkan, Gazeteciler H. İbrahim Tunalı ve Alper Tunalı ile bir araya geldi.

 

Ziyarette, Takip Gazetesi çalışanlarının ‘Gazeteciler Günü’nü kutladıklarını belirten KTB Başkanı Murad Bertan, “Haberleri doğru, farklı görüş ve düşünceleri ortaya koymada, toplumun bilgilenmesinde, bilinçlenmesinde ve toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli payı olan, haber almanın etkili araçlarıyla kurumlar ve bireyler arasında veri akışını sağlayan, halkımızın gözü kulağı olarak özgür, tarafsız ve evrensel meslek ilkeleri ışığında görevini sürdüren bağımsız ve güçlü bir basın, büyük bir öneme sahiptir” dedi.

 

Karacabey basınının gazete ve radyo olarak önemli bir yer teşkil ettiğini, yaptıkları haberlerle her zaman ses getirdiklerini dile getiren Başkan Bertan, “Bu düşüncelerle, görevlerini yerine getirirken meslek ilkelerini ve etiğini gözeterek tarafsız, dürüst haberciliği ön planda tutan ve toplumun sorunlarını gündeme taşıyarak idarecilerin çalışmalarına yardımcı olan Karacabey’de faaliyet gösteren yerel gazete ve radyo çalışanlarının, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü şahsım ve Karacabey Ticaret Borsası adına kutlar, meslek yaşamlarında başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteciler H. İbrahim Tunalı ve Alper Tunalı da, bu anlamlı günde kendilerine ziyarette bulunan KTB Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Halit Elbir ve Genel Sekreter İbrahim Temel’e teşekkür ederek, Karacabey için her zaman el ele olduklarını söylediler.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM